SWIPS
Turnaje
Organizácie
Prihlásenie/Registrácia
Jazyk
Slovenčina
Angličtina
Slovenčina
Angličtina
Aschacher Donau Open 2015 Grp A
Názov je povinný a musí mať aspoň 4 znaky.
Detaily
Hráči
Zápasy
Poradie
Fotky
Štartovná listina
Meno
Klub
Kategórie
Rating
Maiorov Nikita
2566
Nevednichy Vladislav
2551
Sedlak Nikola
2548
Popovic Dusan
2545
Horvath Jozsef
2532
Tratar Marko
2475
Stopa Jacek
2460
Sergeev Vladimir
2452
Schreiner Peter
2422
Lehner Oliver
2418
Mazi Leon
2411
Shkapenko Pavel
2407
Handler Lukas
2397
Kaczur Florian
2396
Bulmaga Irina
2383
Schwabeneder Florian
2380
Reich Thomas
2380
Ivanov Mikhail M
2360
Maki-Uuro Miikka
2345
Rieger Robert
2311
Jurek Josef
2288
Hiermann Dietmar
2287
Knechtel Roland
2284
Sandhoefner Florian
2251
Khalakhan Jurij
2242
Mostbauer Florian
2234
Popovic Milan S
2223
Konrad Edmund
2197
Salvenmoser Stefan
2191
Ly Dominik
2191
Schelle Artur
2187
Fuchs Michael
2182
Obermayr Hermann
2167
Wiesinger Robert
2160
Mostbauer Maximilian
2151
Zemlickova Olena
2142
Morgunov Daniel
2142
Feldbacher Harald
2121
Raber Florian
2117
Poell Markus
2116
Roesch Mario
2113
Vidic Teja
2112
Ehs Dominik
2110
Koller Hans-Juergen
2109
Hanisch Joerg
2107
Wiesner Hans-Dieter
2105
Trippold Denise
2105
Hapala Elisabeth
2104
Janzelj Lara
2102
Stagl Marco
2078
Ritzka Simon
2071
Spiesberger Gerhard
2071
Posch Roland
2063
Ly Daniel
2056
Haas Michael
2055
Jandl Vojtech
2044
Birklbauer Toni
2043
Vinkovics Sandor
2042
Praxmarer Christian
2038
Fodor Peter
2035
Huber Guenther
2035
Wegerer Josef
2026
Bauer Thomas
2022
Kozomara David
2012
Gschwendtner Stanislav
2003
Jakob Tobias
1999
Zemlicka Vit
1996
Pretterhofer Kiaras
1995
Niedermair Hannes
1992
Arztmann Nils
1974
Kirchmayr Wilhelm
1970
Higgs Joshua
1969
Fruehauf Norbert
1962
Meffert Peter, Dr.
1959
Schuh Patrick
1957
Gelbenegger Patrick
1956
Charaus Florian
1950
Puuska Heini
1949
Leisch Lukas
1948
Mayrhuber Tobias
1942
Stallmann Andreas
1938
Kainz Josef
1937
Pleimer Anton
1931
Mayrhuber Nikola
1929
Schloffer Jasmin-Denise
1924
Kassel Walter
1923
Baumgartner Friedrich
1917
Holzleithner Johannes
1910
Grafenhofer Harald
1894
Probsdorfer Guenther
1889
Landl Margot
1880
Wiener Alexander
1861
Hoebarth Guenter
1858
Grabenweger Hans
1845
Blohberger Felix
1835
Strasser Josef
1833
Heyne Regina
1822
Tauber Andreas
1819
Fritz Rebecca
1815
Bensaid Simon
1804
Morgunov Marc
1776
Gludovatz Lukas
1763
Wegner Peter
1740