SWIPS
Turnaje
Organizácie
Prihlásenie/Registrácia
Jazyk
Slovenčina
Angličtina
Slovenčina
Angličtina
Team 2016 - Provence Part 2
Názov je povinný a musí mať aspoň 4 znaky.
Detaily
Hráči
Zápasy
Poradie
Fotky
Štartovná listina
Meno
Klub
Kategórie
Rating
Leclere Alexandre
1961
Derige Kane Yan
1931
Benavides Jeremy
1904
Montsma Foppe-Jan
1895
De Vos Alain
1876
Massardo Quentin
1872
Freulon Philippe
1863
Escafre Stephane
1792
Chalabi Aissam
1787
Vallette Patrick
1781
Israel Daniel
1777
Battaglia Gerard
1757
Maccagnan Tomas
1754
Panagiotopoulos Christos
1751
Gaudemard Christian
1743
Lamy Herve
1733
Sanchez Frederic
1733
Cescon Moreno
1731
Bellon Frederic
1724
Tardieu Denis
1724
Matas Alain
1722
Telouk Olivier
1718
Boyer Jean-Francois
1713
Goeau Loic
1712
Loysel Yves
1710
Penalver Francois
1695
Malbec Ludovic
1694
Vialette Eric
1686
Tchifteyan Philippe
1685
Correges Philippe
1679
Mondy Marcel
1671
Gomez Guy
1671
Potratz Yannick
1670
Largy Theo
1663
Chazeau Laineur-lothaire
1662
Gastou Christian
1652
Leperlier Gabriel
1645
Payelle Marie-laetitia
1641
Ramognino Martial
1635
Mars Theo
1635
Chamot Roger
1633
Kermann Rene
1625
Nguyen Patrick
1623
Aubry Michel
1621
Dadone Laurent
1613
Vighetti Patrice
1608
Nicolai Eric
1606
Besnard Christophe
1601
Scamaroni Jean-paul
1600
Torelli Roger
1588
Denis Vincent
1588
Bartolo Alexia
1587
Andro Bernard
1585
David Iris
1583
Fernandez Patrick
1576
Luc Rene
1574
Moulin Gerard
1567
Waltzer Claude
1566
Lubrano Bernard
1566
Gagneux Michel
1563
Estevez Ange
1549
Flores Antonio
1542
Bartolo Marie-Paule
1534
Raoux Morgan
1532
Perdiolat Francis
1516
Boghossian Hugo
1511
Gamblin Antoine
1511
Goeau Aurelice
1510
Vicari-Vento Salvatore
1508
Ollier Laurent
1501
Konate Salma
1497
Velut Pierre-marie
1496
Andonian Pierre
1495
Gachon Maxence
1492
Pelopidas Florian
1487
Lasimone Nicolas
1485
Lewi Joseph
1483
Amoros Jean
1469
Nice Stelian
1467
Pouliquen Gilbert
1466
Bouriel Michel
1465
Alary Frederic
1464
Lassalle Marc
1464
Chich Jean-marc
1451
Villevieille Yann
1451
Gachon Valentin
1450
Gamblin Vincent
1442
Richert Sebastien
1442
Huyghues Des Etages Daniel
1441
Pentchev Dimitri
1439
Prin Clary Roger
1435
Rocchia Alex
1430
De Albera Pierre
1420
Faillat Alois
1418
Autouard Jean-Luc
1412
San-Nicolas Robert
1412
Ghazarian David
1408
Philippe Alexis
1407
Azari William
1402
Ferry Eric
1402
Gourdeau Marie-christine
1398
Chabaud Philippe
1396
Monteiro Georges
1392
Carteron Pierre
1390
Porte Jacques
1389
Picard Du Chambon Gabriel
1388
Champin Hugo
1386
Blondelon Claude
1382
Guazzetti Loic
1381
Deschryver-Pages Axel
1380
De Gaillande Mael
1367
Peyron Jean-Louis
1362
Bartolomei Romain
1361
Gachon Wilfried
1358
Misene Milan
1354
Fastier Adrien
1347
Roman Sylvian
1347
Reynaud Jacques
1344
Wang Xue Fu
1340
Zajaczkowski Danielle
1337
Valcrose Jean-Marc
1326
Gutman Leni
1325
Ulloa Philippe
1325
Mineo Francois
1324
Bregier Gerard
1323
Roux Jean-marie
1319
Maccagno Gilbert
1316
Prats Tommy
1311
Moni Elona
1310
Reynaud Francois
1307
Massardo Sebastien
1306
Moerenhout Jean Claude
1300
Yahia Amar Clement
1299
Avedissian Andre
1294
Contignon Richard
1293
Ravasio Joseph-Paul
1289
Frontera Pierre
1285
Valayer Antoine
1282
Tiebot Jean-marc
1281
Aubert Clement
1276
Loi Emmanuel
1267
Turpin Isabelle
1263
Margaillan Jeannette
1259
Armengaud Lola
1252
Grousson Robert
1249
Periale Albert
1249
Huot-Soudain Emilien
1246
Richard Anthony
1245
Hervy Daniel
1243
Gondolo Tristan Theophile
1243
Koch Emilie
1243
Cresson Fabien
1242
Brenon Stephane
1232
Montus Martin
1231
Gachon Alban
1228
Montus Juliane
1219
Person Claude
1217
Periale Francine
1215
Goeau Philibert
1214
Masson Wally
1194
Paillas Deborah
1194
Brun Michel
1186
Giran Claude
1184
Lagier Manon
1180
Breton Delphine
1176
Delplanche Pierre-Mickael
1176
Denis Alexandra
1175
Cosmi Guillaume
1175
Amr-Tardif Corail
1170
Shah Marmik
1160
Fould Alain
1157
Hassid Samuel
1154
Licha Nathan
1143
Orsi Louis
1136
Veith Irene
1132
Fernandez Roger
1112
Borrini Rodrigue
1109
Grima-Flores Jose
1105
Valayer Gilles
1098
Malbec Robert
1097
Mullot-Lievin Jocelyn
1096
Lognos Lina
1065
Mars Florence
1030
Armengaud Maela
1016
Salvi Angele
1014
Drumetz Maxime
1000
Delporte Clement
1000
Irujo Julien
1000
Gilhodes Alain
1000
Borrini Frederic
1000
Vidal Olivier
1000
Loubeyre Saida
1000
Baconnet Alexandre
1000
Chevreux Sylvio
1000
Boyer Florian
1000
Barotto Alexandre
1000
Crouzet Jacky
1000
Casari Remy
1000
Sixdeniers Bruno
1000
Sanchez Nicolas
1000
Mauger Renaud
1000
Pignol Jeanne
1000
Moni Theo
1000
Biglia Michel
1000
Nerino Escoubet Gabriel
1000
Flores Jose
1000
Foucard Michel
1000
Graille Gerard
1000
Duconseille Doriane
1000
Ros Marti
1000
Giupponi Robert
1000
Dufresne Said
1000
Dechaume Coryne
1000
Farnoux Baptiste
1000
Lurmin Eric
1000
Berthon Timothee
1000
Soufou Onzair
1000
Le Quentrec Evan
1000
Geffray-Gomis Ludovic
1000
Michaud Jean-Nicolas
1000
Fermond Cyrille
1000
Martinot Logan
1000
Delevallee Pascal
1000
Barati Moevai
1000
Jollivet Nils
1000
Gros Rosalie
1000
Grima Abel
1000
Gianfranceschi Gerard
1000
Boussaf Wahib
1000
Bourlat Xavier
1000
Foucard Arthur
1000
Foucard Laura
1000
Fosset Didier
1000
Mauzac Julien
1000
Bonnet Jean-Claude
1000
Arbi Wajdi
1000
Renoulet Francoise
1000
Hocquet Pierre
1000
Bertin Cedric
1000
Delafosse Sofiane
1000
Yahia Amar Pierre
1000
Beautier-Jullien Anthony
1000
Godard Monique
1000
Feron Anne-Marie
1000
Aubert Sebastien
1000
Pradal Stephane
1000
Vidal Mathis
1000
Del Giovane Fabio
1000
Moingeon Nicolas
1000
Rupp Camille
1000
Bages Rene
1000
Pompanon Samuel
1000
Brochin Eliot
1000
Loigerot Jean-Louis
1000
Dubus Jean-Pierre
1000
Mullot-Lievin Mathilde
1000
Chabanne Pascal
1000
Pascal Anthony
1000
Loubeyre Ines
1000
Brouard Michel
1000
Bessila Ouarda
1000
Molinengo Jean-Claude
1000
Parmeggiani Marilene
1000
Couvreur Leo
1000
Korolev Kestoutis
1000
Lokmic Elvir
1000
Maggio Stephane
1000
Velay Quentin
1000
Guicherd Herve
1000
Subiran Renaud
1000
Wallet Samy
1000
Chanabas Pierre
1000
Lefevre Michel
1000
Salle Christian
1000
Avignon Anthony
1000
Lang Jurgen
1000
Bellanger Jean-pierre
1000
Avanesyan Davit
1000
Faure Pierrick
1000
Rieu Jean
1000
Frapard Yael
1000
Kaftandjian Patrick
1000
Mazrou Marc
1000
Pentcheff Laura
1000
Cheraki Roger
1000
Bert Christophe
1000
Kuhlburger Jean-Jacques
1000
Speth Rolf
1000
Grima Pierre
1000
Murad Ayman
1000
Burmonas Solange
1000
Menassol Jean
1000
Morrier Thierry
1000
Matas Helene
1000
Burmonas Marc
1000
Laval Thomas
1000
Delaplace Mathias
1000
Piquemal Maxence
1000
Lamige Guy
1000
Tardieu Bastien
1000
Guicherd Erwan
1000
Velay Fanny
1000
Haud Didier
1000
Legendre Patrick
1000
Timoner Genevieve
1000
Garnier Christian
1000
Hmamouche Youssef
1000
Maurin Olivier
1000
Yahia Amar Mathieu
1000
Chanut Eliane
1000
Blondelon Remi
1000
Vidal Jean-Pierre
1000
Nicolas Julien
1000
Desjardins Rene
1000
Brunet Joaquim
1000
Maubernard Patrice
1000
Boukhfif Tarik
1000
Vincent Yannis
1000
Bourlat Mathias
1000
Paul Alexandre
1000
Esnault Martin
1000
Aresi Melio
1000
Marchand Paul
1000
Gassier Julien
1000
Delvoye Lucas
1000
Meddouri-Bernard Edouard
1000
Huot-Soudain Celestin
1000
Rivoal Brieuc
1000
Neumann Simon
1000
Morin Timmy
1000
Careje Cleo
1000
Grima Oscar
1000
Auguste Yvan
1000
Bauer Mathieu
1000
Zulli Tanguy
1000
Faure Francis
1000
Mione Lucien
1000
Martinot Herve
1000
Hambardzumyan Ashot
1000
Gros Felix
1000
Montero Antoine
1000
Mars Franck
1000
Marieni Claude
1000
Jouy Claude
1000
Champ Alain
1000
Perbost Patrice
1000
Faure Thomas
1000
Arnoux Lilian
1000
Godard Michel
1000
Gredt Mathis
1000
Cano Alexandre
1000
Largy Frederic
1000
Piquemal Jean Christophe
1000
Pichon Claude
1000
Gerault Alain
1000
Beautier-Jullien Oceane
1000
Niculae Vlad Marius
1000
Hampikian Helene
1000
Yahia-Amar Hocine
1000
Fouque Denis
1000
Rigaudiere Pierre
1000
Fortoul Alain
1000
Catanese Sauveur
1000
Hilschger Guillaume
1000
Lemoine Leila
1000
Rocchiccioli Samuel
1000
Pegon Claude
1000
Gaillard Philippe
1000
Reuter Frederic
1000
Shah Darshan
1000
Kruisbrink Hans
1000
Roggenstein Franck
1000
Raggi Anthony
1000
Tavignot Luc
1000
Dumas Gerard
1000