SWIPS
Turnaje
Organizácie
Prihlásenie/Registrácia
Jazyk
Slovenčina
Angličtina
Slovenčina
Angličtina
Team championship of Russia among boys and girls under 19 years - blitz
Názov je povinný a musí mať aspoň 4 znaky.
Detaily
Hráči
Zápasy
Poradie
Fotky
Štartovná listina
Meno
Klub
Kategórie
Rating
Oparin Grigoriy
2564
Triapishko Alexandr
2459
Zakhartsov Vladimir
2453
Zenzera Alexey
2446
Vavulin Maxim
2435
Kukhmazov Arsen
2426
Lobanov Sergei
2377
Drygalov Sergey
2362
Yeletsky Ivan
2338
Gurvich Vitaly
2331
Schekachikhin Maksim
2316
Drygalov Andrey
2309
Maksimov Dmitri
2307
Tarasov Alexandr
2305
Timerkhanov Alexander
2302
Smirnov Timofey
2297
Savenkov Konstantin
2296
Ermolaev Evgeny
2296
Shapiro David
2292
Afanasiev Nikita
2281
Pershin Denis
2278
Karpenko Artem
2276
Chernyak Viktoria
2276
Abramov Nikita
2269
Morozov Egor
2262
Styazhkina Anna
2262
Malyshev Grigory
2259
Payanidi Janis
2238
Mikhailovsky Vladimir
2231
Emdin Mark
2230
Shubin Kirill
2216
Aleksandrovskiy Dmitriy
2207
Askerov Marat
2194
Panov Maksim
2187
Kovalev Egor
2186
Yashmetov Mikhail
2183
Gogin Maksim
2183
Vysotskaya Anastasiya
2177
Kolbyshev Sergei
2154
Reshetnikov Ruslan
2149
Shilyaev Fedor
2148
Alekseeva Irina
2141
Kruzhilin Aleksey
2141
Khusnutdinova Alsu
2133
Radzhabov Rodion
2128
Isayev Maksym
2121
Sinyanskiy Maxim
2102
Shemyakin Valeriy
2091
Ustich Ekaterina
2082
Shuster Andrei
2075
Kisteneva Lisa
2069
Potapova Margarita
2069
Bondarenko Ivan
2062
Russkikh Nikita
2060
Neznanov Aleksandr
2058
Volkova Irina
2057
Guliev Gasan
2053
Salemgareev Tagir
2050
Chernov Maksim
2047
Opanasenko Mikhail
2043
Kiseleva Arina
2038
Polosin Evgeni
2034
Shnajder Mark
2027
Borisova Ekaterina
2004
Gusarov Aleksey
2004
Golikov Daniil
1995
Kolmagorov Alexey
1992
Zavgorodniaya Alena
1988
Zakharikov Ivan
1971
Obodenko Amir
1970
Serov Danila
1970
Alieva Alexandra
1964
Rudenko Naum
1957
Milovanova Maria
1945
Kuznetsova Viktorija
1944
Shnayder Violetta
1933
Volkov Roman
1928
Shakirova Renata
1917
Zaozerskih Sergey
1902
Shihaliev Leonard
1885
Ufimtsev Egor
1883
Bogdanov Stanislav
1846
Gogin Artem
1845
Chibukhchyan Erik
1839
Shapar Tatiana
1832
Kiseleva Ekaterina
1826
Zakariadze Irina
1822
Shchukin Maksim
1820
Miroshnik Ekaterina
1786
Tikhonova Dariya
1753
Kvachko Anastasiya
1703
Bregman Ilya
1695
Shugalei Mikhail
1692
Pankova Julia
1681
Plaksin Daniil
1627
Parsegyan Kseniya
1549
Yarunicheva Polina
1543
Romanov Aleksandr
1000