SWIPS
Turnaje
Organizácie
Prihlásenie/Registrácia
Jazyk
Slovenčina
Angličtina
Slovenčina
Angličtina
Oberliga Ost B 2013/14 rounds 6 and 7
Názov je povinný a musí mať aspoň 4 znaky.
Detaily
Hráči
Zápasy
Poradie
Fotky
Štartovná listina
Meno
Klub
Kategórie
Rating
Luther Thomas
2563
Kunin Vitaly
2545
Galdunts Sergey
2424
Dubiel Jacek
2409
Margolin Boris
2408
Michaelsen Nils
2405
Grafl Florian, Dr.
2399
Haensel Thomas, Dr.
2363
Zuyev Igor
2353
Strache Michael
2349
Legde Georg
2338
Malich Burkhard, Dr.
2338
Klundt Klaus
2336
Baum Bernd, Dr.
2335
Solonar Stefan
2334
Becker Michael
2333
Maric Davor
2321
Derichs Roger
2316
Hoepfl Thomas, Dr.
2315
Kolesnik Eduard
2306
Voropaev Gleb
2301
Rapoport Vladimir
2297
Schlamp Robert
2296
Goreacinic Dmitri
2290
Kersten Uwe
2287
Karabalis Harilos
2283
Cordes Hans-Joerg, Dr.
2275
Peter Sebastien
2260
Sehrt Juergen
2260
Koller Jens
2256
Klingelhoefer Stefan, Dr.
2250
Kukel Imre
2246
Wendel Stephan
2243
Liebert Heinz
2234
Roosen Holger
2231
Meyner Hannes
2231
Hermannsdoerfer Frank
2231
Koelsch Maximilian
2228
Wege Jochen
2225
Gerber Peter
2220
Reipsch Jens
2217
Babrikowski Peter, Dr.
2217
Jakel Wolfgang
2215
Schneider Heiko
2214
Guenther Peter
2209
Haubt Georg
2206
Hahn Markus
2206
Schwenkreis Thomas
2204
Zeidler Andreas
2203
Boehmer Christian
2203
von Rahden Arvid
2198
De Visser Leon
2193
Sieber Stephan
2193
Kuban Guenther
2192
Prudlo Simon
2192
Schaefer Michael
2189
Luechtemeier Peter
2187
Konrad Lutz, Dr.
2184
Hellwig Tobias
2180
Guenther Christian
2178
Broemel Richard
2177
Engelmann Jakob
2175
Weiss Werner
2174
Kastner Peter
2171
Rafiee Makan
2169
Hillmann Michael
2168
Werner Albrecht
2168
Luther Juergen
2167
Biel Maik
2164
Enneper Eckhard
2159
Rudnizki Sergej
2159
Aslan Benjamin
2157
Klings Peter
2155
Wohlfart Paulus, Dr.
2151
Holvason Juri
2140
Gerhardt Frank
2139
Nichols Marc
2139
Heyder Florian
2135
Koch Markus
2133
du Maire Jerome
2129
Buckan Jens
2128
Mueller Thorsten
2126
Gries Volker
2119
Urban Lars
2116
Falk Thomas
2112
Oparaugo Thomas
2111
Richter Dustin
2101
Hartwig Maik
2099
Duchrow Oliver
2098
Liebscher Helmar
2096
Rudolph Peter
2091
Schmidt Lothar
2087
Czech Ludwig
2087
Pichler Manfred, Dr.
2086
Hoehn Michael
2083
Geiger Michael
2083
Benninger Rudolf, Dr.
2081
Schiffer Steve
2071
Buerckner Georg
2066
Arbinger Roland, Dr.
2062
Trumpp Lothar
2062
Vieweg Klaus, Dr.
2060
Pichl Michael
2048
Bunke Wilfried
2047
Hentzgen Thomas
2032
Henzelmann Klaus
2019
Wolff Peter
1956
Kessler Soeren Sebastian
1919
Bergmann Harald
1818
Mueller Gunther
1000