Kolá
Hráč | BodyBody | Rating | Výsledky | Rating | BodyBody | Súper | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Glasser Timon | 5 | 1664 | 1861 | 5 | Bandet Raphael | ||
Georges Thomas | 4.5 | 1735 | 1932 | 4.5 | Devoille Hugo | ||
Lavault Samuel | 4.5 | 1321 | 1918 | 4.5 | Fahys Bertrand | ||
Lopez Gerard | 5 | 1991 | 1673 | 5 | Fissore Alexis | ||
Di Nicolantonio Lucas | 5 | 2301 | 1805 | 5 | Poulet Sebastien | ||
Petit Didier | 5 | 1937 | 1518 | 5 | Trabet Nicolas | ||
Tahay Alexis | 4.5 | 1778 | 1945 | 4.5 | Rosenfeld Imre | ||
Oblin Pierre | 4.5 | 1852 | 1000 | 3.5 | Solozhenkina Elizaveta | ||
Roche Yves | 4.5 | 1956 | 1596 | 4.5 | Stamboulian Brice | ||
Gregoire Michele | 4 | 1571 | 1990 | 4 | Saiah Karim | ||
Mirone Jules | 4 | 1477 | 1665 | 4 | Strohl Antoine | ||
Sotiaux Daniel | 4 | 1000 | 1661 | 4 | Dieuleveut Floriane | ||
Saiah Anouk | 4 | 1498 | 1876 | 4 | Lapierre Jacques | ||
Gautier Anand | 4 | 1774 | 1000 | 4 | Tahay Romain | ||
Reau Florine | 4 | 1473 | 1755 | 3.5 | Desfonds Sylvie | ||
Blanchard Hugues | 4 | 1974 | 1000 | 4.5 | Mazet Christian | ||
Rodriguez Jean-Pierre | 4 | 1780 | 1000 | 4 | Jacquot Dorian | ||
Lavault Jeremie | 3.5 | 1317 | 1000 | 3.5 | Chiche Thibaut | ||
Buclon Francois | 3.5 | 1525 | 1329 | 3.5 | Breysse Fiora | ||
Strohl Gregoire | 3.5 | 1592 | 1000 | 3.5 | Cachard Sebastien | ||
Sillero Pierre | 3.5 | 1502 | 1582 | 3.5 | Ringot Arnaud | ||
Bard Jean-Francois | 3 | 1000 | 1000 | 3.5 | Brun Michel | ||
Dombre Antoine | 3.5 | 1673 | 1000 | 3.5 | Stamboulian Clement | ||
Aubert Laurane | 3.5 | 1666 | 1439 | 3.5 | Henri Jacqueline | ||
Koppe Melissa | 3 | 1570 | 1000 | 3 | Bois Jacques | ||
Rohiv Francois | 2.5 | 1000 | 1398 | 3 | Breysse Valentin | ||
Ringot Francoise | 2.5 | 1401 | 1284 | 2.5 | Aubert Estee | ||
Bertrand Valentin | 2.5 | 1000 | 1386 | 2.5 | Poulet Benoit | ||
Georges Lisa | 3 | 1373 | 1511 | 3 | Ferriz Simon | ||
Saiah Salome | 3 | 1000 | 1000 | 3 | Sabatier Mathis | ||
Martignoni Margaux | 2 | 1000 | 1000 | 1 | Reau Laure-Anne | ||
Breysse Astrid | 2.5 | 1418 | 1000 | 2.5 | Reau Clement | ||
Allel Gerard | 2.5 | 1571 | 1000 | 2.5 | Eydt Alain | ||
Karsenty Madeleine | 2 | 1380 | 1000 | 2 | Dandel Robin | ||
Stamboulian Edouard | 0 | 1000 | 1000 | 0 | Bastard-Bois Eliott | ||
Aubert Elea | 2 | 1000 | 1423 | 2 | Bou Georges | ||
Laurent-Paoli Pierre | 4 | 1637 | 1950 | 4 | Kiecken Jean-Marc | ||
Juffin Dominique | 3.5 | 1508 | 1661 | 3.5 | Claustre Jordan | ||
Mellet Roger | 3 | 1503 | 1430 | 3 | Lepoittevin Thomas | ||
Tiebot Jean-marc | 1 | 1441 | 1000 | 2 | Martignoni Thibault | ||
Solozhenkin Evgeniy | 6.5 | 2472 | 2298 | 6 | Joie Sebastien | ||
Rusev Krasimir | 6 | 2525 | 2205 | 6 | Guedon Stephane | ||
Foisor Cristina-Adela | 6 | 2417 | 2477 | 7 | Arnaudov G. Petar | ||
N`guyen Emilien | 5.5 | 1972 | 2166 | 5 | Fernandez Madrid Carlos | ||
Olivier Jean-Christophe | 5.5 | 2385 | 1935 | 5.5 | Peyrin Jean | ||
Aguettaz Maxime | 5.5 | 2443 | 2171 | 5.5 | Fernandez Serrano Pau | ||
Poulet Pierre-Emmanuel | 6 | 2010 | 2381 | 6 | Foisor Ovidiu-Doru | ||
Rambaldi Francesco | 5.5 | 2250 | 2157 | 5.5 | Viennot Dylan | ||
Nguyen Chi-Minh | 5.5 | 2419 | 2167 | 5.5 | Gelas Christophe | ||
Moal Alain | 5 | 2175 | 1772 | 5 | Le Roc'h Daniel | ||
Gautier Selvan | 5 | 1912 | 1710 | 5 | Chung Mathilde | ||
Quenette Remi | 5 | 2076 | 1795 | 5 | De Muyser Xavier |
F = forfeited (súper nedošiel)