SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
FMA Cto de Liga Equipos Segunda C Ronda 1-3
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Demerson Joly Javier
2096
Lopez Roca Xavier
2085
Dotti Horacio
2085
Sanchez Garcia Manuel
2015
Erice Alonso Santiago
2010
Rodriguez Dorado Victor
2003
Ortiz Martinez Jose Carlos
1993
Avendano Mateos Jose
1992
Aguilera Lopez Alejandro
1987
Exposito Perez Luis
1966
Yague Sanchez Hector
1951
Herranz Sanchez Pablo
1948
Rottenwohrer Suarez Juan
1931
Caceres Rodriguez Jose J.
1924
Andres Ruiz Alejandro
1924
Bordo Bujalance Enrique
1923
Luna Hermoso Angel
1919
Garcia Herranz Jesus
1914
Garcia Garcia Ruben II
1905
Nieto Perez Juan V.
1905
Yague Sanchez Sergio Roberto
1897
Cano Mercado Francisco Manuel
1882
Castillo Rodriguez Jose Luis
1881
Hernandez Gonzalez Jairo
1877
Vazquez Del Valle Ruben
1871
Molina Garcia Francisco J.
1869
Alvarez Garcia Fernando
1866
Barroso Barroso Jorge
1866
Khudov Oleksandr
1864
Diaz-Flores Gomez Cesar
1858
Bartolome Chicharro Jesus
1857
Guerrero Villanueva Victor
1856
Mata Melgar Alejandro
1855
Ferro Parga Marcelino
1853
Martinez Casas Pablo
1842
Martin Sanchez Pablo
1842
Vegas Vazquez Fernando
1834
Sanchidrian Sanchidrian Javier
1827
Fernandez Aragones Pedro A.
1826
Gomez Montoya Enrique
1826
Huerta Navarro Eusebio
1823
Fuenlabrada Avila Victor
1816
Garces Adan Jose A.
1815
Martin Lozano Miguel Angel
1815
Bermejo Redondo Oscar
1813
Jimenez Gonzalez Marcos
1807
Fernandez Sanchez Lorenzo
1802
Escribano Serrano Pedro
1802
Carrillo Blanco David
1798
Martinez Montalvo Eduardo
1798
Villanueva Ortega Ruben
1796
Gomez Pinar Miguel
1794
Ruiz Escobar Israel
1793
Ortega Morales Pedro
1790
Moya Gutierrez Jose
1789
Caamano Jimenez Luis
1789
Lopez Rodriguez Eduardo
1787
Ramos Garcia Raul
1783
Balana Romero Rafael
1780
Gonzalez Lopez Sergio
1775
Morente Parra Fernando
1771
Blanco Blanco Jesus
1765
Alsina Lopez Adolfo
1765
Martinez Martinez Pedro Jose
1756
Rodriguez Varela Alvaro
1752
Lacaci Otero Ivan
1734
Astilleros Garcia-Monge Jose M.
1731
Garcia Martin Juan Manuel
1721
Olano Lanchas Dionisio
1720
Boni De Aristizabal Marco
1719
Rottenwoerer Christoph
1711
Gonzalo Cuevas Gonzalo
1706
De La Fuente Ebro Miguel
1705
Perez Bruni Alfredo
1704
Fernandez La Osa Luis Javier
1701
Bernal Viton Daniel
1687
Gutierrez Garcia Alberto
1685
Orji Lopez Antonio
1678
Diaz Begonte Manuel
1672
Tundidor Lozano Angel
1668
Martinez Barahona Ismael
1663
Head Ladeveze Jorge
1660
Martinez Gallardo Javier
1659
Marcelo De La Mata Daniel
1656
Lopez Montalvo Antonio
1654
Martinez Caballero Monica
1653
Ortega Palacios Alejandro
1635
Dominguez Afonso Ayraldo
1631
Blanco Ruiz Cesar
1630
Rodriguez Fernandez Alberto
1626
Moreno Rus David
1614
Martin Diaz Juan
1612
Alberti Jimenez Bernardo
1610
Sanchez Signorini Pablo
1609
Sierra Bermejo Gregorio
1606
Cabezas Lopez Mercedes
1605
Lopez Guitian Juan J.
1589
Alvarez Grande Juan
1554
Gonzalez Reyes Felix
1527
Callejas Torres Alejandro
1526
Siu Burillo Joaquin
1518
Sobrino Torresano Mikel
1517
Dominguez Lerida Nicolas
1509
Lopez Sosa Jose Miguel
1479
Torres Alvarez Augusto
1475
Aguilera Prada Alejandro
1426
Di Pietro Moreno Fatima
1408
Villarroya Samaniego Javier
1352
Gonzalez Guillorme Jose Manuel
1000
Gonzalez Jimenez Rodrigo
1000
Salazar Sanz Juan
1000
Garcia-Risco C. De La B. Jose
1000
Miori Gutierrez Alberto
1000
Miori Gutierrez Alvaro
1000
Jimenez Marquez Jose E.
1000
Benitez Repolles Jesus
1000
Rodal Bonet Xoan
1000
Alcojor Patilla Antonio
1000