| Granda Zuniga Julio E | | | 2683
|
| Bachmann Axel | | | 2610
|
| Delgado Ramirez Neuris | | | 2609
|
| Mekhitarian Krikor Sevag | | | 2555
|
| El Debs Felipe de Cresce | | | 2514
|
| Di Berardino Diego Rafael | | | 2512
|
| Rodriguez Vila Andres | | | 2487
|
| Matsuura Everaldo | | | 2486
|
| Supi Luis Paulo | | | 2449
|
| Molina Roberto Junio Brito | | | 2436
|
| Perdomo Leandro | | | 2430
|
| Quintiliano Renato R. | | | 2430
|
| Cubas Jose Fernando | | | 2425
|
| Stamenkovic Dragan | | | 2412
|
| Della Morte German | | | 2404
|
| Carneiro Vitor Roberto Castro | | | 2395
|
| Umetsubo Cesar Hidemitsu | | | 2370
|
| Slavin Alexey | | | 2369
|
| Mahia Gustavo | | | 2362
|
| Rodi Luis Ernesto | | | 2346
|
| Matsuura Frederico | | | 2321
|
| Cunha Lucas Aguiar | | | 2315
|
| Larrea Manuel | | | 2308
|
| Mandetta Joao Danilo | | | 2307
|
| Pereira Silvio Cunha | | | 2305
|
| Gazel Frederico | | | 2300
|
| Aranha Filho Alvaro Z. | | | 2293
|
| Rodrigues Edgar | | | 2293
|
| Cruz William Ferreira Da | | | 2274
|
| Pires Marcos Vinicius Torsani | | | 2262
|
| Martins Carlos | | | 2259
|
| Muniz Rafael | | | 2258
|
| Gauche Charles | | | 2250
|
| Dejeanne Francisco | | | 2249
|
| Menna Barreto Felipe Kubiaki | | | 2247
|
| Villalba Marcelo | | | 2244
|
| Guimaraes Diogo Duarte | | | 2240
|
| Viana Dirceu | | | 2238
|
| Lemos Dawton Almino | | | 2231
|
| Kropff Ricardo | | | 2224
|
| Sztokbant Bernardo Vainzoff | | | 2222
|
| Trois Francisco R.T. | | | 2221
|
| Martinez Ayelen | | | 2217
|
| Mazetto Sergio Luiz | | | 2212
|
| Januario Severino Pereira | | | 2209
|
| Souza Neves Andrey M. | | | 2205
|
| Zampronha Wladimir Camilo | | | 2199
|
| Miguel Gabriel Carvalho Moreira | | | 2191
|
| Viera Emilio | | | 2180
|
| Faig Cristian | | | 2175
|
| Carvalho Herbert Abreu | | | 2161
|
| Guerrero Alvaro | | | 2157
|
| Araujo Jose Roberto | | | 2156
|
| Nery Junior Jose Antonio | | | 2153
|
| Madeira Wagner Martins | | | 2146
|
| Calcado Acyr Rogerio | | | 2146
|
| Pirola Claudionor Alcides Lima | | | 2137
|
| Torres Douglas Da Silva | | | 2133
|
| Rezende Guilherme Vilela | | | 2130
|
| Maia Jose Eduardo Bastos O. | | | 2122
|
| Florianovitz Derlei Alex | | | 2110
|
| Brandao Renan Alves | | | 2109
|
| Pacheco Helcio Alexandre | | | 2103
|
| Pottker Gustavo Sartori | | | 2100
|
| Vargas Gabriela | | | 2091
|
| Oliveira Fernando Ventura | | | 2091
|
| Dos Santos Vitor Eduardo Mello | | | 2091
|
| Winfridsson Ola | | | 2075
|
| Lima Endson Dos Santos | | | 2063
|
| Escofet Jaime | | | 2063
|
| Franca Willian Bento | | | 2062
|
| Carstens Dobuchak Thiago | | | 2059
|
| Rothebarth Ana Vitoria de Paula | | | 2058
|
| Carvalho Rafael Cunha de | | | 2058
|
| Alboredo Julia | | | 2057
|
| De Haro Martim Afonso Palma | | | 2054
|
| Cadilhac Igor Tokuichi Kikuchi | | | 2051
|
| Dos Santos Tiago Augusto | | | 2049
|
| Okamura Milton Kasuo | | | 2046
|
| Goncalves Davi Sulzbacher | | | 2035
|
| Fonseca Luis Ernesto Serra Azul | | | 2033
|
| Martins Anderson Donay | | | 2031
|
| Pereira Geanfrancesco | | | 2028
|
| Abreu Nilton Silva | | | 2013
|
| Muzzi Eduardo | | | 2010
|
| Reichert Thiago Da Cruz | | | 2006
|
| Lazzarotto Marcio | | | 2002
|
| Cella Glaucio Dalla Cortt | | | 1995
|
| Ribeiro Regina | | | 1993
|
| Petrenko Willy | | | 1990
|
| Almeida Heidy Jose Moreira De | | | 1984
|
| Franceschina Dalvan | | | 1980
|
| Goncalves Ruan Lucas Alves | | | 1979
|
| Wieth Kelvin Eduardo | | | 1979
|
| Rodrigues Regis Ramos | | | 1976
|
| Quevedo Naissinger Willian | | | 1974
|
| Ikeda Vinicius Yasuto | | | 1969
|
| Bastos Guilherme Exterhotter | | | 1968
|
| Takeda Lucas Koji | | | 1967
|
| Frois Vitor Amorim | | | 1965
|
| Carvalho Jr Celestino | | | 1964
|
| Dall`orsoletta Alaize | | | 1964
|
| De Borba Guilherme | | | 1962
|
| Marques Andre Rezende | | | 1962
|
| Juliano Joao Carlos Mazzini | | | 1961
|
| Acosta Pablo Alejandro | | | 1959
|
| Moyses Sobrinho Elias | | | 1959
|
| Stivanelli Leonardo Alexandre | | | 1957
|
| Stadler Pezzini Leonardo | | | 1954
|
| Duailibi Ricardo Miguel | | | 1951
|
| Melo Maicon Joao | | | 1950
|
| Deus Filho Joaquim de | | | 1950
|
| Medeiros Thauane Ferreira | | | 1949
|
| Hille Waltercler | | | 1949
|
| Ikejiri Daniel Yoshito | | | 1945
|
| Ferrero Carlos Federico | | | 1944
|
| Barbosa Jefferson Lucas Munhoz | | | 1939
|
| Fontoura Alexandre Souza | | | 1932
|
| Mendes Rodrigo Machado | | | 1924
|
| Librelato Kathie Goulart | | | 1922
|
| Rodrigues Natanael Isau | | | 1915
|
| Souza Gustavo Horokoski De | | | 1905
|
| Maiberg Wellington Gubiani | | | 1904
|
| Kozak Dalton Demetrio | | | 1901
|
| Farias Edilsom | | | 1898
|
| Predebon Eduardo Angonesi | | | 1897
|
| Ribeiro Jose Joselito | | | 1896
|
| Boabaid Jorge Alberto Duardes | | | 1895
|
| Ferreira Jose Carlos | | | 1891
|
| Boeira Dimitri Ariel Pires | | | 1882
|
| De Freitas Julio Eimard | | | 1877
|
| Schwertner Joao Victor Moreira | | | 1877
|
| Rocha Arthur Ferreira | | | 1874
|
| Gomes Marco Tulio Caldeira | | | 1873
|
| Ibanez Juan | | | 1872
|
| Kanzler Karina Daniela Ferreira | | | 1870
|
| Reis Virginia Lagrange M. | | | 1866
|
| Paredes Bryan | | | 1865
|
| Bernardes Arthur Feliphe Strut | | | 1864
|
| Gomes Carlos Henrique Caldeira | | | 1862
|
| Fragoso Evander Correa | | | 1860
|
| Britez G Jorge A | | | 1860
|
| Yoshioka Andre | | | 1857
|
| Soares Joao Carlos T. C. | | | 1857
|
| Sena Moura Danielle | | | 1857
|
| Rodrigues Julliano de Araujo | | | 1856
|
| Cardoso Marcio De Lucca | | | 1853
|
| Dos Santos Rodrigo Mello | | | 1850
|
| Nunes Agatha Hurba | | | 1849
|
| Juliani Sidnei | | | 1841
|
| Policarpo Nicolas | | | 1840
|
| Dickel Henrique de Oliveira | | | 1840
|
| Martins Jr Sobrinho Manuel De | | | 1838
|
| Filgueiras Nathan Felipe | | | 1837
|
| De Borba Gabriel | | | 1835
|
| Silva Janderson Rossi Da | | | 1831
|
| Da Cruz Karoliny Taiane | | | 1827
|
| Panazzolo Paulo Victor | | | 1821
|
| Leao Flavio Sanchez | | | 1818
|
| Kirchner Jaison | | | 1812
|
| Silva Valdecir Batista | | | 1806
|
| Da Silva Junior Marco Aurelio | | | 1806
|
| Hille Willian Henrique | | | 1804
|
| Correa Ariane Miranda | | | 1802
|
| Lunelli Neuri Antonio | | | 1798
|
| Da Silva Antonio Dutra | | | 1796
|
| De Castro Andre Goncalves | | | 1794
|
| Idalgo Robson Farias | | | 1791
|
| Hengles Roberto Carlos | | | 1791
|
| Dos Santos Guilherme Fortes | | | 1789
|
| Friedrich Carlos Ernesto G. | | | 1786
|
| Bail Ellen Larissa | | | 1784
|
| Dalanhol Joao Vitor | | | 1779
|
| Moro Antonio Renato Pereira | | | 1770
|
| Caporale Giuseppe Guido | | | 1768
|
| Costa Ane Caroline | | | 1765
|
| De Araujo Marco Antonio Sena C | | | 1758
|
| Prado Lucas Muller | | | 1756
|
| Goncalves Luiz Osvaldo Cifuentes | | | 1752
|
| Piccoli Lucas Fonseca | | | 1752
|
| Yoshioka Hugo | | | 1752
|
| Tasoko Toshinobu | | | 1749
|
| Ricieri Vinicius de Andrade | | | 1748
|
| Biazotto Guilherme | | | 1739
|
| Marques Junior Marcos Antonio | | | 1736
|
| Borghezan Laryssa Zanini | | | 1733
|
| Fernandes Ricardo Munz | | | 1730
|
| Weise William Ferreira | | | 1728
|
| Durante Taina | | | 1727
|
| Presa Luis Alberto Passos | | | 1727
|
| Da Silva Esequiel Luis Melo | | | 1725
|
| Dias Matheus Nunes | | | 1717
|
| Campos Anna Carolina | | | 1714
|
| Benevenga Antonio | | | 1710
|
| Doge Gustavo Postein | | | 1706
|
| De Pieri Herik Soares | | | 1703
|
| Machado Jonatan | | | 1700
|
| Fischer Patricia Helena | | | 1694
|
| Villasanti Sebastian | | | 1691
|
| Teixeira Guilherme Vargas | | | 1690
|
| De Oliveira Francemir Barra | | | 1678
|
| Mignoni Yussana Caue | | | 1677
|
| Bernardes Roberto Carlos Strutt | | | 1675
|
| Santa Isabel Marivaldo dos Reis | | | 1674
|
| Caetano Ryan Wesley Da Costa | | | 1673
|
| Do Prado Hamilton Mesquita | | | 1673
|
| Santos Neto Amazonas | | | 1672
|
| Niehues Luiz Cesar | | | 1672
|
| Volkmann Andre Jordi | | | 1670
|
| Raulino Marcelo Juvenal | | | 1667
|
| Klein Luan Carlos | | | 1662
|
| Resende Lucas B. Massucato | | | 1661
|
| Setti Dalmarino | | | 1657
|
| De Melo Tiago Rosa | | | 1644
|
| Leszczynski Taynara | | | 1634
|
| Crul Otavio Augusto Barros | | | 1626
|
| Da Silva Mateus Santiago | | | 1619
|
| Balbys Fernanda Santoro Boscard | | | 1615
|
| Schena Arthur | | | 1613
|
| Leacima Giovane Santiago | | | 1608
|
| Cezar Ricardo De Almeida | | | 1608
|
| Castro Leonardo Nascimento | | | 1605
|
| Riquelme Oviedo Fabio | | | 1587
|
| Nazario Sebastiao Mariani | | | 1585
|
| Librelato Ana Julia Goulart | | | 1584
|
| Masselli Eduardo | | | 1581
|
| Cristaldo Ulises | | | 1574
|
| Schmidt Guilherme Machado Loure | | | 1571
|
| Silvestre da Silva Sidnei | | | 1571
|
| Gomes Maria Eduarda Papini | | | 1562
|
| De Souza Maria Luiza Ferreira | | | 1561
|
| Ramirez Jorge Guillermo | | | 1558
|
| Cardoso Lucca Pimenta | | | 1547
|
| Quezado Arthur Sepetiba | | | 1540
|
| Kikuchi Cadilhac Mariana Sawae | | | 1528
|
| Agrasot Antonio | | | 1522
|
| Albino Samuel Kammer | | | 1509
|
| Tramutolo Gustavo | | | 1504
|
| Dias Nathan Straginski | | | 1495
|
| Ramirez Brizuela Juan Bartolome | | | 1486
|
| Costa Thiago Constantino | | | 1473
|
| Scardini Leonardo | | | 1471
|
| Feller Gabriela Luisa Vicente | | | 1465
|
| Do Valle Cardoso Lucas | | | 1446
|
| Pasqualotto Amos Petronio | | | 1394
|
| De Oliva E Silva Ramses | | | 1374
|
| Hoeckler Valesca Bernardi | | | 1353
|
| De Carvalho Thais Ferreira Monteiro | | | 1348
|
| Flesch Gustavo Henrique | | | 1307
|
| Felix Joao Eduardo Orlandi | | | 1268
|
| Tambara Newton | | | 1000
|
| Fajardo Freire Joao Alfredo Cas | | | 1000
|
| Menegatti Vitor Emanuel | | | 1000
|
| Mees Gabriel Ferreira | | | 1000
|
| Pereira Neto Wladimir Nequesaurt | | | 1000
|
| Weber Eduarda Pasqualoto | | | 1000
|
| Damschi Gustavo Giovanni | | | 1000
|
| Almeida Silva Emiliano Piskator | | | 1000
|
| Souza Junior Vanderval Borges D | | | 1000
|
| Favero Bruna Francescato | | | 1000
|
| Machado Cledemar Pereira | | | 1000
|
| De Arruda Filho Raul Jose Matos | | | 1000
|
| Eger Laura Luisa | | | 1000
|
| Crestanio Nathalia Recalcati | | | 1000
|
| Ferreira Carlos Eduardo | | | 1000
|
| Andrade Ana Laura Dahmer De | | | 1000
|
| Martins Michelle Stacheski | | | 1000
|
| Straubell Sergio Silveira | | | 1000
|
| Schmitt Alexandre | | | 1000
|
| Almeida Flavio De Castro E | | | 1000
|
| Dos Santos Lucas Bispo | | | 1000
|
| Longo Marcia De Souza | | | 1000
|
| Loch Leonardo | | | 1000
|
| Lopes Leonardo Borges | | | 1000
|
| Delavy Jhenifer Vitoria Correa | | | 1000
|
| Gomes Sofia Leticia Pinz | | | 1000
|
| Ribeiro Otavio Alves | | | 1000
|
| Rodio Arthur Brunetto | | | 1000
|
| Gomes Daniel De Oliveira | | | 1000
|
| Dos Santos Matheus Eduardo | | | 1000
|
| Baldissera Joao Pedro Costa | | | 1000
|
| Sarda Pedro Sada | | | 1000
|
| Silveira Patricia Bertoti | | | 1000
|
| Bogarin Martinez Elias | | | 1000
|
| Bispo Marcia de Lima | | | 1000
|
| Mariot Vaz Joao Antonio Bertolu | | | 1000
|
| Piske Junior Vilson | | | 1000
|
| Da Silva Vinicius | | | 1000
|
| Kim Thiago | | | 1000
|
| Rohling Gustavo Santos | | | 1000
|
| Bettarello Neto Miguel Heitor | | | 1000
|
| Gheller Lucas Zanol | | | 1000
|
| Conte Kaio Spedito | | | 1000
|
| Dos Santos Felipe Gabriel | | | 1000
|
| Santana Freitas Maria Eduarda | | | 1000
|
| Sarda Joao Sada | | | 1000
|
| Lopes Heloisa Borges | | | 1000
|
| Sens Mauri Marcos | | | 1000
|