SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Liga Gallega Segunda Division Grupo B Temporada 2016 Rondas 02-03-04
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Gonzalez Coto Jose Antonio
2216
Pallas Muino Jesus
1983
Rodriguez Fernandez Juan Carlos
1982
Arango Fernandez Alfonso
1890
Fernandez Maceiras Rogelio
1872
Goday Otero Victor Jose
1855
Pose Garcia Jose Manuel
1854
Campelo Bermudez Javier
1832
Fustes Pardo Carlos
1819
Villodas Vazquez Enrique
1802
Fernandez Iglesias Diego
1795
Raposo Rama Esteban
1775
Saavedra Carballido Gregorio
1771
Codesido Sanchez Daniel
1770
Garcia Ramos Oscar
1765
Bugliot Lage Julio
1754
Castro Pedreira Alfonso
1752
Gonzalez Prida Jose Maria
1742
Fernandez Gonzalez Marcos
1737
Somoza Digon Jose Luis
1737
Torres Rivero Yoandis
1735
Redondo Varela Celestino
1725
Garcia Veiras Francisco Javier
1723
Souto Landeira Roberto
1694
Figueiras Arias Daniel
1693
Diaz Garcia Juan Manuel
1683
Camarero Albandoz Alfonso
1652
Castelo Ramos Jose Luis
1645
Lopez Robles Rodrigo Julio
1643
Pena Barbeito Rodrigo
1635
Tome Veira Pedro
1626
Castedo de Castro Carlos Albert
1625
Villodas Vazquez Alejandro
1619
Recuna Aranda Miguel
1606
Fondo Busto Oscar
1605
Pousada Estevez Daniel
1594
Buedo Fernandez Sebastian
1569
Bugliot Mateo Diego
1566
Asensio Hernandez Lazaro
1559
Siso Lale Juan Carlos
1544
Garcia Fernandez Manuel Antonio
1534
Lopez Lopez Juan Manuel
1532
Lema Amado Rodrigo Jose
1531
Mendoza Verdes Miguel Angel
1526
Martinez Insua Adrian
1523
Lopez Varela Pablo
1515
Esteve Perez Manuel Fulgencio
1513
Gonzalez Fernandez Florencio
1501
Vallo Rodriguez Daniel
1498
Garcia Martinez Roberto Juan J.
1470
Gonsalves Cunha Anthony
1444
Carballido Bouzas Adan
1382
Peteira Cabana Juan
1351
Fernandez Mujin Adrian
1309
Martinez Perez Daniel
1300
Vilarino Freire Manuel
1207
Lopez Otero Brais
1191
Blandon Pao Roberto
1138
Arango Fernandez Jose Manuel
1104
Monteagudo Garcia Maria Isabel
1000
Calderon Mosteirin Victor
1000
Alfonso Plaza Luis Miguel
1000
Canedo Zapata Miguel
1000
Pombo Rama Jose Ramon
1000
Mayo Quintela Daniel
1000
Lopez Pardo Antonio
1000
Garcia Varela Jose Manuel
1000
Gonzalez Coto Jesus Angel
1000
Mourino Pineiro Carlos
1000
Choucino Bello Oscar
1000
Esteban Quinoa Guillermo
1000
Yanez Arca Marcos
1000
Recaman Solla Fernando
1000
Pardo Parceiro Alvaro
1000
Lema Garcia Ramiro
1000
Parra Vidal Jose
1000
Rodriguez Diaz Luis
1000
Suarez Fernandez Alberto
1000
Pereira Vazquez Jose Luis
1000
Vilaboa Galan Sergio
1000
Fidalgo Rodriguez Esteban
1000