SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
FMA Cto de Liga Equipos Segunda D Rondas 1-3
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Spitzer Isbert Ramon
2022
Tereso Martin Antonio
2020
Arbunic Castro Giovanna
2003
Gonzalez Mateos Rafael
1977
Vazquez Gonzalez Francisco
1960
Ronco Garcia Jose Luis
1945
Cruz Monzon Jose
1937
Camacho Casado Demetrio
1933
Beltran De Heredia Y Alonso M A
1930
Menendez Hernandez Jose
1924
Lopez Duran Jesus
1916
Rodriguez Del Pino Daniel
1912
Morona Minguez Miguel
1885
Roldan Garcia Angel
1879
Alonso Sanchez Victor M.
1875
Garcia Diez Mariano
1869
Sainz Pino Fernando
1865
Lucas Garcia Pedro
1863
Perez Fernandez Guillermo
1859
Castro Morell Daniel Eduardo
1858
Caballero Gallego Luis
1855
Garcia Sanjuan Jose
1850
Clemente Sanchez Eduardo
1837
Gutierrez Sanchez Fernando
1827
Toledano Illescas Pedro
1826
Barahona Torrijos Angel
1812
Del Noval Nemeshazi Nesztor
1810
Alvarez Escudero Manuel
1805
Belmonte Megrono Manuel
1796
Moreno Campos Jose
1793
Vazquez Moreno Luis
1790
Olmedo Moya Jose Ventura
1783
Salazar Roman Pedro
1780
Navarro Fernandez Miguel
1777
Ortiz Berruguete Adrian
1777
Tanarro Alonso Bernardino
1774
Cuellar Gutierrez Raul
1770
De Juan Rivas Antonio
1770
Sirera Ripoll Jose Luis
1769
Jimenez Ibanez Juan C.
1767
Martinez Gonzalez Luis
1762
Fernandez Saez Ismael
1758
Tevar Sanz Gonzalo
1753
Gazpio Blanco Pedro
1750
Barria Arbunic Manuel
1750
Sanchez Romero Ruben
1747
Sarabia Utrilla Joaquin
1746
Rodriguez Lopez David
1743
Martin Navacerrada Francisco J
1738
San Felipe Gonzalez Tomas
1732
Sarabia Lopez Joaquin
1716
Tevar Becerra Alvaro
1715
Franco Rincon David
1705
Garcia Martin Javier
1702
Sanchez Rodenas Jose Antonio
1701
Mora-Rey Garcia Santiago
1694
Murciano Cespedosa Antonio
1694
Guzman Castro Enrique
1693
Garcia Donoso Alberto
1686
Palomares Monreal Francisco J.
1681
Montoya Gandia Manuel
1680
Garcia Tamayo Tomas
1678
Vazquez Cabeza Isaac
1677
Espada Lopez Daniel
1671
Perez Mondejar Adler
1666
Quijano Cabrera Adelardo
1660
Villodre Miranda Juan Alonso
1660
Lopez-Andujar Ocana Ramon
1658
Arnedo Perez Ramon
1656
Huerto Moreno Jorge
1647
Sanz Fuentes Julio
1646
Sanchez Ortega Ivan
1644
Mora Marin Guillermo B.
1642
Rodriguez Larrinaga Mikel
1638
Vela Martinez Jose
1637
Martin Miguel Ricardo
1613
Hidalgo Prado David
1597
Parral Puerta Carlos
1593
Pedraza Aguirre Sergio
1590
Rico Ropero Oscar
1589
Alfaya Martinez Enrique
1586
Bengoa Moreno Oscar
1577
Garcia-Maurino Ayora Gabriel
1571
Sanchez Diaz Oscar
1569
Aguirre Arias Manuel
1568
Martin Garcia Francisco Javier
1563
Cupeiro Fernandez Manuel
1560
Mesa Capela Miguel
1555
Ortega Arias Angel
1542
Gonzalez Garcia Luis Gonzalo
1527
Cubero Bueno Julio Luis
1518
Perez Gonzalez Eugenio
1517
Campos Gonzalez Jose Ramon
1503
Rodenas Riesco Alfonso
1502
Garcia Peco Antonio
1490
Pasaron Martinez Francisco
1455
Rico Dopico Manuel
1436
Cuerda Rodriguez Javier
1429
Medina Balenciaga Patricio
1416
Gonzalo Galindo Jose Antonio
1395
Menendez Hernandez Carlos
1379
Ruiz Ayuso Jose
1372
Astruga Medina Carlos
1369
Lianes Garcia Alicia
1359
Gomez Escurin Jose Manuel
1343
Perez Perez Marta
1338
Hernandez Herrera Rodolfo
1314
Gorrin Gorrin Jeannette
1309
Asins Martin Jose
1250
Duro Algarra Jorge
1246
Vicioso Barbadillo Juan J.
1116
Freijanes Roncal Yago
1000
Martin Moro Antonio
1000
Fernandez Diaz Ricardo
1000
Olarte Velasco Manuel
1000
Olivares Quintanar Jose V
1000
Cabrero Arribas Luis
1000
Cuevas Garcia Agustin
1000
Sanchez Romero Alberto Ii
1000
Rueda Lopez Carlos
1000
Vega Martinez Ignacio
1000
Palacios Sanchez Victor
1000
Rodriguez Cabanillas Juan
1000
Rivero Vazquez Francisco
1000
Tejerina Rincon Pablo
1000