SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
VIII Campeonato De Espana Por Equipos Sub 16
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Portela Peleteiro Alberto
2368
Garcia Ramos Daniel
2156
Povill Claros Xavier
2137
Jarque Megias Juan Jose
2109
Garcia Sobrino David
2081
Soto Martin Pablo
2074
Torrijos Garcia Borja
2052
Perez Garcia Adria
2052
Pulido Leon Manuel
2044
Munoz Avila Jose Luis
2043
Roldan Marques Daniel
2042
Vidal Fernandez Pablo
1989
Ayats Llobera Gerard
1988
Alvarez Alonso Alberto
1955
Rodriguez Garcia Miguel
1950
Soto Martin Miguel
1946
Panades Catarineu Oriol
1937
Guniaeva Olga
1922
Moreno Alcaraz Jose Javier
1918
Toquero Gracia Pau
1912
Porlan Minarro Antonio
1908
Sanchez Serrano Emilio
1905
Alonso Garcia Aaron
1898
Llamas Guevara Francisco Jose
1898
Motos Abellan Daniel
1890
Guerrero Mendez Luis
1883
Tarraga Navarro Pablo
1882
Valdepenas Octavio Javier
1860
Perez Ordonez Jose Ramon
1858
Rodriguez Redondo Ethan
1856
Martinez Lopez Carlos
1853
Martin Perez Pau
1851
Rebollo Montes Bernardo
1847
Perez Perez Gabriel
1844
Moreno Estebanez Patxi
1821
Las Heras Aixandri Guillem
1820
Bueno del Amo Valentin
1810
Guerrero Mendez Jesus
1802
Manterola Ubillos Josu
1798
Lopez Palomar Jose
1780
Rodriguez Romero Martin
1752
Perez Sodupe Cecilia
1720
Lizuain Toni Javier
1710
Martinez Bernardo Aitor
1696
Losa Ordonez Juan Jose
1694
Galvan Perez-Ilzarbe Alejandro
1686
Cano Ortega Ander
1685
Perales Paton Miguel
1679
Leonor Velasco David
1678
Huarte Zozaya Aitor
1675
Martinez Sanz Ignacio
1655
Malon Insausti Andres
1642
Gomez Fernandez Pedro Javier
1640
Parcha Barruetabena Jose Antonio
1638
Canavate Ros Adrian
1633
Romero Moreno Vicente
1629
Tafall Villanueva Ander
1612
Alonso Lazaro Adrian
1598
Bosch Jorda Ricard
1593
Iturralde Echeverria Ivan
1579
Garralda Ruiz Ander
1570
Roldan Marques Marta
1550
Ortega Villa Alex
1545
Vazquez Pino Miguel A.
1544
Trenor Dalmau Jaime
1529
Jimenez Garcia Juan
1520
Dorronsoro Larbide Ibai
1514
Delgado Bilbao Jorge
1501
Lopez Garcia Maria Pilar
1495
Simon Escalona Irene
1494
Ruiz Macias Javier
1492
Lopez Nunez Roberto
1480
Amador Andujar Alfredo
1468
Fernandez Villameriel Jorge
1449
Melado Barba Victor
1447
Pajuelo Delgado Juan Angel
1441
Gutierrez Guillen Alvaro Jose
1422
Jimenez Blanco Juan Carlos
1419
Aguirre Eraso Javier
1415
Meza Tudela Alejandro
1415
Martinez Sanchez Jorge
1413
Rodriguez Rafael Iker
1405
Perales Paton Jose
1394
Solana Rodriguez Roberto
1393
Yaniz Gonzalez Pablo
1389
Fortuny Velo Diego
1376
Gonzalez Gonzalez Miguel
1370
Merida Ortiz Julio
1365
Cunado Martinez Borja
1361
Mate Martin Arturo
1331
Lopez Nunez Alonso
1316
Joglar Garcia Maria
1306
Espinosa Gil Marta
1277
Velez Nebreda Joel
1269
Maranon Badia Fernando
1261
Velasco Aragones Enrique
1200
Rincon Rios Javier
1168
Ortiz Guzman Javier
1125
Valdezate Garcia Diana
1124
Gonzalez Fernandez Alvaro
1115
Meza Osorio Julia
1094
Gonzalez Fernandez Alicia
1067
Marcos-Alberca Lizcano M Isabel
1027
Lozano Serrano Nuria
1012
Rodriguez Del Rio Endika
1000
Alonso Fernandez Ibai
1000
Oliver Ropero Maria
1000
Uranga Odriozola Ander
1000
Montes Real Pablo
1000
Garcia Jimenez Jose Luis
1000
Anatoliev Velizar
1000
Radoev Todorov Todor
1000
Hinojal Estanillo Juan
1000
Formoso Martinez Nicolas
1000
Revilla Atienza Juan
1000
Iglesias Garcia Elena
1000
Perez Muela Diego
1000
Benito Ferro Aitor
1000
Gonzalez Ortiz Imanol
1000