SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Landesliga Hamburg 2015/16 round 4
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Sawatzki Frank
2323
Bokelbrink Uwe
2316
Fries-Nielsen Niels Jorgen
2309
Pajeken Wolfgang
2304
Trisic Aleksandar
2301
Hermesmann Hans
2276
Schleicher Guido
2249
Kluenger Marc, Dr.
2242
Jaeckle Marco
2241
Zacharias Christian
2234
Wagner Friedrich, Dr.
2233
Ritscher Jan-Paul, Dr.
2222
Stelting Thorsten
2220
Hermann Matthias
2218
Schuetze Michael
2212
Henrich Holger
2206
Dettmann Steffen, Dr.
2202
Seidel Knut
2199
Franke Lutz
2192
Richter Maik
2190
Wasmuth Matthias
2186
Engelbert Christoph
2186
Strobel Holger
2185
Rogozenco Teodora
2185
Voigt Gerrit
2179
Wolter Michael
2172
Neumann Michael
2168
Zimmermann Martin
2164
Spiess Gregor
2162
Foerster Andreas
2162
Kuberczyk Christoph
2160
Hegeler Anja
2160
Kull Florian
2159
Cremer Jochen
2155
Kluth Carsten
2152
Kreutzkamp Hans-Rudolf
2150
Grote Dirk
2149
Mandelbaum Peter-Rene
2148
Jacoby Gisbert
2147
Schuetze Wolf-Thomas
2147
Leonardi Karlheinz
2147
Schellhorn Wolfgang
2145
von Trotha Sebastian
2140
Juergens Bernhard
2138
Bathke Joerg
2135
Hedden Helge, Dr.
2135
Bruhn Boris
2128
Storm Roland
2127
Dietz Juergen
2127
Adloff Ralf
2126
Wolloner Thomas
2117
Schuldt Volker
2112
Laqua Christian
2110
Hedayat-Nassab Djamschid
2106
Wronn Bernd
2105
Martin-Sommerfeldt Luis
2102
Pajeken Jakob Leon
2101
Mueller Frank
2095
Hold Andre
2093
Kastek Thomas
2092
Fraas Henning
2090
Hohlfeld Wolfgang
2087
Heinis Vincent
2084
David Torsten
2081
Kirschneck Erich, Dr.
2081
Schiele Lars
2080
Elbracht Michael
2079
Baberz Alexander
2070
Szobries Torsten, Dr.
2069
Moehrmann Marcus
2068
Rieling Thomas
2067
Jarnuczak Detlev
2064
Urban Ralf-Dieter
2063
Gerigk Wolf
2063
Guindy Esmat Susanne
2052
Hein Ralf
2040
Ludwig Jan
2039
Schoenwolff Kai
2038
Stock Ulrich
2032
Raider Eugen
2030
Verweyen Andreas
2029
Chin Karin
2028
Oelmeyer Gerrit
2027
Kohtz Andreas
2026
Welsh Michael
2023
Langmann Markus
2022
Keuchen Michael
2019
Schulze Joachim
2018
Nielsen Joerg
2016
Krueger Alexander
2008
Stolberg-Rohr Thomine
2007
Melde Christian
2006
Schroeter Baldur
2005
Neander Swen
1998
Purniel Umpierre Christian
1994
Knops Peter
1990
Joehnk Christian
1990
Winter Markus
1990
Biemann Marco
1986
Buchholz Robert
1986
Kuhle Sebastian
1984
Knecht Guntram
1983
Kalla Christian
1983
Spaet Alexander
1982
Emami Madjid
1979
Berglitz Regina
1977
Kessler Bernd
1961
Kehr Hans-Joachim
1957
Meier Alice
1954
Martirosyan Tigran
1952
Becker Martin
1945
Klausch Uwe
1944
Woynowski Manfred
1943
Fegebank Fritz
1943
Groeppel Peter
1943
Holst Marten
1942
Mueller-Navarra Sylvin, Dr.
1936
Schuettler Thomas
1929
Haschimi Haschem
1926
Tobianski Fabian
1924
Cotaru Andrei
1919
Hort Max
1908
Pfreundt Mathis
1871
Petru Dennis
1870
Lemke Detlef
1862
Zippert Georg
1840
Lasch Peter
1826
Strege Thomas
1817
Paulsen Tino
1797
Speck Jakob
1797
Pfeiffer Daniel
1794
Krueger Marian
1786
Haugwitz Steffen
1786
Wiekhorst Frank
1783
Opasiak Dustin Tennessee
1782
Schmidt Deniz
1767
Mix Clemens
1746
Woelk Tom-Frederic
1735
Neumann Ramona
1702
Raedisch Peter
1657
Schweigert Detlef
1000
Hoppe Daniel
1000
Hernandez David
1000
Doederlein Etienne
1000
Kilic Oguz
1000
Boettcher Sven
1000
Besch Fabian
1000
Schroeder Tim
1000
Neelsen Andreas
1000
Untch Willi
1000
Driesner Carsten
1000
Kinsella Kevin
1000
Eckert Jaroslaw
1000
Steinmetz Oliver
1000
Jaeger Thorsten
1000
Rehm Klaus-Martin
1000
Martens Andrej
1000
Foelsing Kilian Moritz
1000
Vukomanovic Zeljko
1000
Haschimi Said
1000