SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Team 2016 - Nationale 2 Jeunes r5
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
O`Sullivan Thomas
2363
Chemla Oscar
2103
Hingouet Matthieu
2034
Mariette Lucas
2024
Maache Jawad
2023
Willems Niels
1994
Francois Adrien
1987
Poulet Benoit
1985
Djidjeli Sofiane
1938
De Talance Aliaume
1937
Bressy Theo
1932
Boitel Leo
1925
Destic Pablo
1924
El Archi Jounaid
1918
Rollot Florence
1913
Lucas Arthur
1898
Degeorges Mathis
1894
Normand Victor
1889
Guehtar Sofiane
1884
Bonini Alexandre
1881
Prat Pierre-Matthieu
1880
Mokrani Rayan
1873
Francez Theo
1873
Rachid Alexandre
1860
Chaignet Lucas
1859
Mathieu Phileas
1840
Ruble Louis
1818
Le Quan Anh
1814
Sansone Adam
1811
Caloone Jules
1808
Aubry Youri
1806
El Barbry Sarah
1804
Banat Rayan
1800
Nguyen-Cadoret Nathan
1797
Remacle Auguste
1788
Imperor Amelie
1785
Yuan Beline
1785
Brault Gabriel
1783
Troubat Alexandre
1781
Seite Yamina
1774
Guerin Juliette
1773
Saucourt Charles
1772
Allonge Nicolas
1763
Saya Ethan
1758
Benezra Esther
1757
Guehtar Fares
1757
Eminovic Dino
1751
Raynaud Jean-Philippe
1743
Lepoittevin Thomas
1740
Muhajiz Gibran
1736
Coulet Arthur
1731
Gospodaru Teodora
1722
Dupont Mathis
1716
Le Menelec Alan-Long
1702
Conti Angelo
1685
Candelot Clement
1685
Lahaderne Romain
1684
Stephan Kenzo
1678
Huguet Alexandre
1676
Lialy Yao Mustapha
1673
Tessier Victor
1672
Ellis Antoine
1670
Stephan Sandro
1666
Barbotte Pierre
1661
Soreda Matteo
1659
Mauffrey Victor
1659
Marchais Antoine
1657
Koch Pauline
1655
De Talance Berenice
1652
Vercautrin Khepra
1648
Zakarian Armen
1644
Delafenetre Alexandre
1643
Fesselier Chelsea
1633
Reboul Lou-Orphe
1633
Arhan Tanguy
1632
Lamhene Elias
1619
Lavault Samuel
1619
Saucourt Nathan
1606
Conti Anne-Marie
1604
Domeneghetty Quentin
1604
Schmitt Anatole
1598
Muzzarelli Hogan
1597
Cavailles Evan
1591
Cheikh-Boukal Ziyad
1588
Binet Joseph
1583
Mansouri Julien
1582
Lamballe Simon
1574
Charbonnel Christophe
1573
Fischer Thorange
1566
Denninger Gael
1559
Phulpin Theo
1552
Raynaud Alexia
1551
Voskresenskiy Denis
1547
Martin Axel
1543
Montout Heny
1536
Moracchini Margaux
1535
Chachiachvili Loma
1534
Perisse Matteo
1529
Destic Elena
1528
Koch Benjamin
1527
Lahoche Dorian
1519
Pavee Louis
1519
Dodart Marion
1517
Chemla Anouk
1512
Gaubert Cedric
1507
Ringot Mathieu
1505
Genand Theo
1503
Hebert Floriane
1498
Cardinal Samuel
1497
Lenain Joshua
1493
Barbotte Jeanne
1488
Lefebvre Matthieu
1480
Martinez Martinez Mateo
1466
El Amari Nadir
1464
Faucheron Matheo
1453
Lambach Maxime
1448
Kubesch Ethan
1446
Touat Naofel
1444
Daloz Mateo
1440
Lialy Yao Makine
1440
Benezra Ruthy
1428
Roux Guillaume
1428
Patalano Lila
1427
Billon Gregory
1427
Cabarrus Valentin
1426
Gagua Nani
1425
Montus Martin
1423
Pucheu Camille
1422
Herreman-Boutot Louise
1411
Legros Aymeric
1405
Pizzala Adrien
1402
Descormier Natello
1398
Marcenac Delphine
1397
Le Tuan Minh
1395
Bienvenu Emma
1392
Zinzen Mathieu
1384
Bocquet Nathanael
1379
Thiery Leo
1376
Droin Augustin
1373
Kern Caroline
1369
Bruneau Lilian
1366
Zevio Thomas
1358
Schulz Victor
1357
Coulet Axel
1351
Van Den Brande Norman
1350
Labesse Pierre
1350
Marchais Paul
1349
Costa Clement
1348
Nottola Adrien
1346
Nached Sami
1345
Muller Tom
1331
Burgalat Eliot
1327
Crouzet Louka
1322
Chachiachvili Salome
1313
Catherinot Margot
1311
Bienvenu Lucas
1305
Penloup-Leboulanger Marvin
1301
Aubert Clement
1299
Ghazaleh Hossam
1293
Bourdette Evan
1284
Hallier-Lechat Iulian
1284
Favarel-Lubeigt Helina
1282
Criscione Mael
1280
Benassis Nicola-Henri
1279
Bernard Elodie
1276
Nave Marie
1264
Herreman-Boutot Samuel
1259
Villevieille Lucas
1259
Perard-Jouault Ewen
1258
Carmouse Aurel
1258
Shah Marmik
1247
Sarkizian Simon
1245
Morel Jules
1243
Aymard Ambroise
1242
Nguyen Tristan
1242
Yahia Amar Clement
1241
Crouzet Leo
1223
Coquelle Addison
1214
Delabre Gaspard
1212
Montus Juliane
1209
Sarazin Amelie
1192
Lemarchand Justin
1187
Borrini Rodrigue
1181
Joulia Benjamin
1180
Bellini Luca
1157
Maret Simon
1153
Cantera Nino
1149
Labesse Lise
1144
Attard Theophile
1144
Rossi Stepan
1141
Maddumage Vishwa
1124
Durup De Baleine Come
1122
Guillard Noah
1111
Couasnon Anatole
1107
Bousmaha Leila
1104
Desarmaux-Do Yanis-Huy
1102
Aubert Maxime
1092
Gayet Nino
1090
Couderc Clarisse
1049
Rodrigues-Cisse Oceane
1038
Bienvenu Thomas
1031
Lacatus Victor
1023
Nave Victor
1015
Sesmat Clement
1007
Burc Alois
1000
Sanchez-Narboni Quentin
1000
Echikr Amel
1000
Laumet Niels
1000
Bourlat Mathias
1000
Loubeyre Ines
1000
Paquet Louis
1000
Geny Typhaine
1000
Bejijou Taha
1000
Andreopa Moureli
1000
Causse Andrea
1000
Renaudin Thibault
1000
Angeli Samuel
1000
Benaboud Maha
1000
Braymand Sacha
1000
Guillaumeau Gaspard
1000
Paquet Anatole
1000
Ringot Camille
1000
Nezosi Constantin
1000
Normand Patrick
1000
Fadili Assia
1000
Vallee Louis
1000
Balcon Alexis
1000
Aymard Theotime
1000
Gatel Lohan
1000
Gosset-Fey Melvil
1000
Akopian Edwin
1000
Fiaux Lilou
1000
Henry Soren
1000
Lefebvre Sebastien
1000
Bellahcene Jenna
1000
Coppel Victor
1000
Lemarchand Jules
1000
How Son Chong Julien
1000
Rubio Elena
1000
Mirguet Ulysse
1000
Sanchez-Narboni Enzo
1000
Barbotte Louise
1000