SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Steirische Landesliga 2014/2015 rd 8-9
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Mihok Oliver
2495
Moser Eva
2464
Diermair Andreas
2463
Baumegger Siegfried
2457
Horvath Peter
2444
Czebe Attila
2442
Schreiner Peter
2435
Schachinger Mario
2432
Kreisl Robert
2421
Bukal Vladimir Jr.
2416
Schwarhofer Christopher
2402
Trbojevic Mladen
2401
Poetz Florian
2393
Mahdy Khaled
2390
Pilaj Herwig
2389
Handler Lukas
2389
Nagy Gabor
2387
Kostic Vladimir G
2385
Kiss Attila
2384
Freitag Manfred
2378
Madl Ildiko
2353
Schnider Gert
2346
Danner Georg
2346
Halvax Georg
2343
Alvir Aco
2341
Enoeckl Philipp
2338
Wallner Joachim
2331
Kotz Heinz Peter
2326
Karner Christoph
2321
Fahrner Kurt
2315
Menezes Christoph
2315
Zupe Miran
2277
Spindelboeck Gernot
2276
Manhardt Thomas
2272
Postl Anton
2271
Huber Martin Christian
2264
Steiner Stefan
2258
Horvath Sandor
2254
Aschenbrenner Robert
2231
Birk Steffen
2228
Ebner Hubert
2225
Singer Richard
2225
Dietmayer-Kraeutler Marco
2221
Mitter Gerd
2210
Reinwald Patrick
2202
Brunnsteiner Mario
2197
Schein Karl-Heinz
2185
Rohler Siegfried
2184
Poeltl Thomas
2184
Schieder Andreas
2183
Kormann Werner
2178
Krumphals Friedrich
2178
Mussnig Manfred
2178
Sonnberger Thomas
2174
Wegerer Fred
2169
Schrittwieser Herbert
2162
Loebler Heimo
2162
Weiss Leo
2158
Laschet Ewald
2152
Sachsenhofer Michael
2150
Eder Matthias
2149
Leitner Kurt
2148
Nuster Erwin
2143
Wilfling Hermann
2135
Peinhopf Rene
2133
Ofner Maximilian
2128
Ebner Walter
2127
Stuhlik Marko
2119
Kerschbaumer Johannes
2115
Walzl Martin
2115
Dobay Klaus
2103
Wurm Christoph
2102
Kiss Balint
2101
Almer Gerald
2101
Legenstein Robert
2098
Missethan Michael
2091
Janisch Robert
2089
Kratschmer Heinz
2088
Matosec Thomas
2088
Fabisch Christian
2084
Suppan Harald
2079
Schriebl Alexander
2070
Schnabel Josef
2069
Buchegger Karl
2069
Stolterfoht Daniel
2068
Gutmann Alois
2065
Toelly Michael
2065
Brandstetter Dieter
2062
Boehm Thomas
2058
Buchegger Josef
2054
Jezt Gerhard
2031
Deutschmann Robert Peter
2024
Schieder Josef
2016
Horvath Reka
2012
Steiner Peter
2010
Pretterhofer Kiaras
2003
Krumphals Alfred
1990
Kozomara David
1986
Kubik Gerhard
1969
Hofbauer Karl
1964
Rattinger Thomas
1950
Kolm Robert
1950
Hiebler Laura
1921
Gaal Alexander
1893
Schloffer Jasmin-Denise
1866
Handler Franz
1827
Koelber Daniel
1720
Bauer Patrick
1710
Siegl Franz
1694
Lymysalo Venla
1670
Lafer David
1662
Prato Simon
1661
Calovi Luca
1634
Schneider Manuel
1624
Stallinger Vanessa
1572
Strobl Samuel
1420
Zeiler Georg
1000
Kulmer Manuel
1000
Ertl Alexander
1000
Spreitzhofer Michael
1000
Voelkl Georg
1000
Toller Maximilian
1000
Pichler Stefan
1000
Leitner Kevin
1000
Hollauf Gerd
1000
Farajov Nidshat
1000
Neumaier Andreas
1000
Raeke Philipp
1000
Lorenz Alexander
1000