SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Team 2015 - Nationale 1 - R3-5
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Li Chao b
2722
Stevic Hrvoje
2605
Rausis Igors
2586
Palac Mladen
2584
David Alberto
2578
Neiksans Arturs
2570
Fontaine Robert
2552
Winants Luc
2551
Magem Badals Jordi
2549
Petkov Vladimir
2527
Kveinys Aloyzas
2517
Charnushevich Aliaksei
2515
Yevseev Denis
2513
Klein David
2511
Rogozenco Dorian
2509
Renet Olivier
2500
Marciano David
2500
Miron Lucian-Costin
2498
Sanchez Joseph
2495
Todorov Todor
2482
Chabanon Jean-Luc
2480
Lepelletier Benoit
2468
Kulicov Oleg
2458
Rambaldi Francesco
2455
Pardo Simon David
2454
Carlier Bruno
2454
Sulava Nenad
2448
Barbot Pierre
2446
Miralles Gilles
2445
Tirard Hugo
2440
Berezovsky Igor
2437
Housieaux David
2437
Fluvia Poyatos Jordi
2434
Marzolo Cyril
2429
Bricard Emmanuel
2427
Guilleux Fabien
2426
Vallin Guillaume
2425
Sochacki Christophe
2420
Vernay Clovis
2420
Belkhodja Slim
2420
Van Delft Merijn
2417
Suarez Real Alberto
2417
Dumitrache Dragos-Nicolae
2416
Benitah Yohan
2413
Bijaoui Manuel
2409
Efimov Igor
2409
Mullon Jean-Baptiste
2408
Gaudineau Eric
2405
Song Julien
2404
Colin Vincent
2402
Djuric Stefan
2402
Aguettaz Maxime
2400
Babault Patrice
2399
Lazarev Vladimir
2399
San Emeterio Cabanes Jose L.
2394
Ider Borya
2392
Eliet Nicolas
2391
Mrdja Milan
2389
Lerch Patrice
2387
Navrotescu Catalin
2386
Bissieres Matthieu
2381
Del Rey Diego
2379
Crut Aurelien
2378
Buscara Sevan
2376
Le Quang Long
2375
Butnorius Algimantas
2372
Rusev Rosen Yordanov
2372
Tripoteau Nicolas
2371
Jens Jelmer
2370
Dionisi Thomas
2368
Sorbe Stephane
2367
Karr Jean-Philippe
2367
Hautot Stephane
2362
Godart Francois
2360
Pucher Olivier
2358
Bujisho Benjamin
2358
Migot Tangi
2358
Olivier Jean-Christophe
2355
Sanchez Ibern Marc
2354
Clery Nicolas
2353
Jolly Jean-Francois
2353
Loiseau Quentin
2352
Ramiro Ovejero Juan Luis
2351
Dubessay Bastien
2349
Bon Michael
2348
Capone Nicola
2347
Cotonnec Melkior
2346
Di Nicolantonio Lucas
2345
Giroyan Gary
2344
Pucher Sebastien
2341
Taddei Benoit
2340
Stephan Victor
2337
Wohl Aleksandar H
2335
Rooze Jan
2335
Payen Arnaud
2333
Vuilleumier Alexandre
2333
Houriez Clement
2331
Godard Maxence
2329
Nguyen Chi-Minh
2329
Silva Lillo Sebastian
2328
Jossien Arnaud
2327
Calistri Tristan
2323
Debray Christopher
2322
Armas Jules
2320
Justo Damian
2320
Congiu Mathilde
2317
Midoux Sebastien
2317
Bouchet Nicolas
2317
Salaun Yann
2317
Kambrath Yannick
2310
Abello Sebastien
2308
Mirimanian Hayk
2306
De Labaca Romuald
2304
Veys Vincent
2303
Montes Gutierrez Ignacio
2300
Villegas Pierre
2299
Bigg Andrew J
2298
Gross Georg
2293
Bouhallel Rabah
2293
Bressac Stephane
2285
Dieu Bruno
2283
Garbarino Xavier
2281
Valuet Bertrand
2281
Heurtebize Olivier
2280
Borisov Yuri
2279
Li Frederic
2279
Lopez Jordi
2275
Ludwig Remi
2273
Pujos Stephane
2273
Doucet Christian
2265
Julve Philippe
2260
Rabineau Clement
2259
Larrat Philippe
2258
Ravot Sylvain
2257
Jossien Remy
2256
Lutz Eric
2253
Coursaget Nicolas
2252
Le Ruyet Leopold
2252
Brun Dario
2249
Ribeiro Romain
2247
Bolding Klaus
2245
Van Elst Andreas
2243
Romieux Sebastien
2241
N`guyen Emilien
2240
Dos Santos Oliveira Sancho
2239
Laurent Julien G.
2239
Le Borgne Pierre
2239
Sochacki Wojtek
2239
Giacomini Hector
2238
Mouhamad Joachim
2237
Lefebvre Herve
2234
Burri Quentin
2233
Regoli Stephane
2233
Marie Maxime
2232
Giua Frederic
2231
Wagner Harald
2230
Djalal Boris
2228
Perez Flavio
2228
Fayard Alain
2228
Leconte Maria
2225
Planell Eric
2224
Dubreuil Julien
2224
Aithmidou Mohamed-Mehdi
2222
Ladrat Matthieu
2221
Gosset Arnaud
2220
Ribreau Herve
2220
Platel Alexandre
2219
Guedon Stephane
2218
Le Huec Marc
2217
Pietrasanta Jeremy
2217
Cappon John
2216
Hure Damien
2215
Viennot Dylan
2215
Eden James
2214
Lavabre Fabien
2213
Toulzac Pierre-Yves
2211
Jeanne Mickael
2206
Navrotescu Andreea
2206
Gendre Kostia
2205
Daurelle Herve
2205
Peray Sebastien
2205
Rihouay Clement
2205
Cursoux Laurent
2204
Lacroix Romain
2204
Decosse Jean-Fabien
2203
Samoun Florent
2203
Gelas Christophe
2202
Malassagne Raphael
2201
Malka Samuel
2199
Marchand Francois
2197
Renault Fabien
2196
Hisler Thomas
2196
Micottis Dorian
2191
Nelis Jean-Francois
2189
Frederic Clement
2186
Haussernot Cecile
2186
Mora Pascal
2184
Bourdonnais Loic
2184
Leruste Georges
2183
Iordanov Nikolay
2183
Wundermann Xavier
2182
Bernard Jacques
2181
Podvin Francois-xavier
2181
Van Hoolandt Patrick
2180
Gertosio Franck
2180
Colliou Yannick
2179
Hassler Franck
2177
Devallee Jeremie
2176
Vallet Marc
2172
Pozdnjakov Viatcheslav
2171
Dicko Henri
2167
Castro John
2166
Diaz Franck
2162
Poignot Quentin
2161
Roger Mehdi
2159
Montagard Guillaume
2157
Bellet Georges
2156
Luminais Eric
2155
Bandet Raphael
2154
Maleki Nicolas
2154
Marchyllie Bruno
2151
Najart David
2150
Dussol Pierre
2148
Lucas Jean-Christian
2147
Daspres Loic
2147
Gouanelle Franck
2144
Peltrault Frederic
2139
Mayer Philippe
2137
Mory Eric
2135
Carvallo Henri
2132
Roumegous Marina
2130
Courrier Arnaud
2130
Cau Benjamin
2129
Coste Thierry
2128
Debray Tristan
2123
Zschiedrich Heiko
2121
Vaugeois Cyrille
2119
Le Hay Thierry
2117
Nguyen-Huu Hoang
2117
Feuga Quentin
2116
Grigorian Roudolph
2115
Gatineau Yovann
2107
Rodriguez Angel
2103
Goettelmann Guillaume
2103
Leroy Olivier
2102
Tahay Alexis
2101
Amoyal Pierre
2100
Ledoux Jean-Luc
2098
Spitz Patrick
2098
Monpeurt Cyrielle
2097
Beneteau Hubert
2097
Muller Etienne
2095
Gutierrez Ramirez Bruno
2094
Steinle Thibaud
2093
Boursier Julien
2093
Santarnecchi Marcello
2089
Mariel David
2087
Blanche Paul
2086
Fevre Mathieu
2084
Barbini Denis
2084
Lepigoche Cyril
2083
Woloszyn Florent
2082
Richard Emma
2081
Champ Gael
2080
Auvray Simon
2080
Dutreuil Raphael
2080
Lam Sophie
2078
Kirsch Bernard
2076
Becuwe Olivier
2074
Fruteau Sabine
2072
Folacci Maxime
2070
Artinyan Remy
2065
Feryn Benjamin
2064
Chaplain Fabrice
2057
Brolly Pierre-Louis
2054
Graeber Fabien
2053
Restout Bruce
2053
Amarger Vincent
2053
Cherki Thomas
2052
Burille Matthieu
2052
Wegner Eric
2052
Lemerle Alban
2047
Ben-Abed Mehdi
2045
Triger Franck
2041
Rachid Danial
2033
Racle Valentin
2033
Couche Didier
2032
Marimoutou Loic
2031
Marchadour Emilie
2025
Caille Vincent
2024
Wohlers-Armas Friederike
2023
Ochoa Robles Antonio
2020
Gallon Willy
2018
Prevot Jean-Luc
2017
Iraqui Youssef
2015
L'hermitte Emmanuel
2012
Le Clezio Sylvain
2009
Silvert Alexandre
2007
Chung Mathilde
2006
Vaugeois Stephane
2005
Dubois Martine
2004
Tching-Sin Olivier
2000
Rabhi Chamss-Eddine
1988
Soupizon Remi
1984
Legoupil Benoit
1982
Chevassu Franck
1975
Gras Delphine
1972
Georges Thomas
1971
Millet Maud
1971
Abello Isabelle
1965
Barrielle Philippe
1963
Lelong Eric
1962
Gatine Aurelia
1960
Benard Anne-Laurie
1959
Groz Emilie
1956
Laurain Dominique
1953
Ferrari Louis
1950
Konopka Jeremie
1944
Degremont Patrick
1943
Armas Lara-Maria
1927
Peeters Florian
1924
Afraoui Solenn
1921
Bismuth Lea
1915
De Lussac Rainier
1914
Trouve Guillaume
1911
Aghamir Alrobiai Nizar
1910
Perrusset Barbara
1902
Niepceron Luc
1899
Lamotte Gaelle
1898
Roussel Julien
1891
Pokee Anne
1883
Auvray Honorine
1875
Fantin Alison
1873
Tranchesset Alexandre
1865
Bonvalot Isabelle
1863
Martin Eric
1862
Ljubotina Lazo
1851
Vallet Vincent
1850
Blondel Jerome
1849
Fournier Manuel
1846
Noireaut Hung
1835
Baldi Valentine
1832
Banat Rizlene
1810
Duval Claire
1807
Costa Jean-Yves
1766
Fevrier Edwige
1750
Nicolas Gabrielle
1745
Ferrandi Bernard
1736
Cleaud Cyril
1735
Py Bernard
1733
Hamel Stephane
1698
Wandelle Sandrine
1685
Boursier Marianne
1682
Pelletier Rachel
1679
Desfonds Sylvie
1677
Rouzes Sibylle-Anne
1659
Tripoteau Anne-Tifenn
1658
Mills Simon
1653
Lebret Loriane
1650
Dubois Delphine
1626
Preti Eliane
1405
Umbach-bascone Nicolas
1376
Andre Victoria
1226
Lundholm Celine
1000
Van Poucke Camille
1000
Baron-egloff Valerie
1000
Monteil Aurelie
1000
Reding Marie
1000
Mars Franck
1000
Estevez Dorothee
1000