SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
III Liga Seniorow SL
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Stachanczyk Jacek
2262
Molenda Marcin
2229
Pinkas Karol
2202
Dors Ryszard
2172
Kubit Tomasz
2141
Wilk Krzysztof
2116
Siedlinski Piotr
2109
Szopka Dariusz
2093
Czerw Dawid
2088
Kliemt Grzegorz
2083
Ozog Leon
2083
Dzierzak Boguslaw
2081
Gondzik Dawid
2074
Obrochta Bogdan
2071
Lizak Sebastian
2069
Sek Joachim
2064
Samborski Henryk
2050
Goliszek Wieslaw
2047
Kubicka Anna
2043
Paczkowski Adam
2036
Przemyk Grzegorz
2034
Jelonek Michal
2030
Pochcial Jan
2028
Faron Rafal
2027
Kohut Anna
2014
Sroka Janusz
2013
Hrtanek Jiri
2009
Bilczewski Kacper
2008
Zowada Kazimierz
2006
Przybylka Damian
2005
Janiszewski Maciej
2003
Majczyna Andrzej
1994
Klepek Witold
1988
Panczyszyn Wiktor
1977
Rydzewski Pawel
1976
Guzik Jolanta
1972
Pawlowski Maciej
1970
Sokolowski Jacek
1965
Wiecek Pawel
1960
Lach Krzysztof
1955
Matusiak Marcin
1953
Kliber Aleksander
1941
Jacel Lukasz
1937
Matuszczyk Krystian
1928
Gorczyca Dominika
1906
Rybka Martin
1904
Banasik Henryk
1902
Szusterowski Przemyslaw
1901
Brodacki Bernard
1894
Drabiniok Kazimierz
1889
Konopacka Martyna
1888
Lipski Tadeusz
1885
Kadziolka Zbigniew
1883
Brozyna Damian
1864
Klimczok Krystian
1863
Stebel Jacek
1858
Rupik Marek
1855
Zychowski Marek
1847
Karp Piotr
1831
Karweta Jan
1824
Drozniak Stanislaw
1820
Gromada Andrzej
1807
Koziol Andrzej
1804
Szczecina Kamil
1801
Bakos Ryszard
1794
Kozaczuk Witold
1794
Krol Rafal
1788
Jarczewski Krzysztof
1784
Marek Eugeniusz
1780
Cieraszewski Piotr
1776
Stebel Agata
1764
Pasieka Marcin
1764
Adamczyk Piotr
1743
Polczyk Mikolaj
1733
Polok Robert
1722
Wirtek Jerzy
1713
Korcz Daniel
1709
Ocwieja Piotr
1704
Malcher Aleksander
1703
Zylinski Piotr
1690
Spojda Robert
1687
Kwasniewski Pawel
1683
Lizak Marek
1683
Radecki Adam
1668
Kaleta Jozef
1657
Jantos Magdalena
1642
Bilczewska Olga
1616
Pyclik Blazej
1611
Pluta Natalia
1604
Juchniewicz Zdzislaw
1593
Plonka Mateusz
1582
Stemplewski Kamil
1582
Palka Piotr
1582
Lendla Janusz
1579
Gredka Dominika
1575
Katolik Kamil
1565
Frydrych Lukasz
1562
Klama Andrzej
1559
Guminska Aneta
1556
Kupiecki Szymon
1527
Goslawska Cecylia
1524
Kordela Monika
1504
Kotula Magdalena
1502
Stawiarz Pawel
1498
Lichorad Mateusz
1493
Trybus Daniel
1490
Podolecka Marta
1475
Rolka Anna
1470
Dyszy Jacek
1443
Niedbala Bartlomiej
1427
Jablonski Hubert
1427
Herok Michalina
1417
Gonsior Zbigniew
1393
Michalak Natalia
1352
Kubarek Joanna
1333
Smolka Robert
1333
Grzesiek Wiktoria
1319
Malysa Bartosz
1315
Smolen Sebastian
1301
Hertlein Irena
1298
Hertlein Agnieszka
1248
Zniszczol Wiktoria
1245
Gonsior Pawel
1218
Bugaj Hanna
1213
Myslek Zuzanna
1158
Palka Aleksandra
1106
Pastuszka Igor
1044
Piekus Dominik
1000
Traczyk Kinga
1000
Chruszcz Tadeusz
1000
Machnik Lukasz
1000