| Fier Alexandr | | | 2628
|
| Quintiliano Renato R. | | | 2429
|
| Proudian Armen | | | 2377
|
| Languidey Simon Alejandro | | | 2358
|
| Choma Ernani Francisco | | | 2345
|
| Palozi Paulo Ricardo | | | 2290
|
| Cunha Lucas Aguiar | | | 2289
|
| Aranha Filho Alvaro Z. | | | 2277
|
| Matsuura Frederico | | | 2273
|
| Delgado Lidio Dias | | | 2259
|
| Pires Marcos Vinicius Torsani | | | 2253
|
| Limberg Estacio Vermelho | | | 2237
|
| Osipi Jair | | | 2223
|
| Caetano Hugo Zanotti Mendonca | | | 2204
|
| Barboza Fernando | | | 2184
|
| Starke Bruno Orlando | | | 2179
|
| Dos Santos Junior Haroldo Cunha | | | 2164
|
| Chemin Vitorio | | | 2133
|
| Calcado Acyr Rogerio | | | 2128
|
| Mendonca Campelo Higor Carlos | | | 2127
|
| Zini Jhone Marcelo | | | 2112
|
| Araujo Rafael Moreira | | | 2106
|
| Chemin Justo Reinaldo | | | 2104
|
| Silva Lucas Henrique Da | | | 2092
|
| Ziarecki Sandro Augusto | | | 2086
|
| Borges Guilherme Deola | | | 2072
|
| Tomaz Tainan Pantano | | | 2061
|
| Broday Gabriel Renan | | | 2056
|
| Nunes Jr Sidney | | | 2049
|
| Brusamolin Valerio | | | 2034
|
| Canalli Juliano Jose | | | 2016
|
| Reichert Thiago Da Cruz | | | 2016
|
| Martins Anderson Donay | | | 2013
|
| Ferrero Carlos Federico | | | 2010
|
| Tratz Leonardo Schmaedecke | | | 2008
|
| Costa Paulo Cesar | | | 1997
|
| Mariani Daniel Brandao | | | 1993
|
| Dornelles Marcio Neron Camargo | | | 1987
|
| Tacconi da Silva Lucas | | | 1983
|
| Ribeiro Regina | | | 1980
|
| Acosta Pablo Alejandro | | | 1980
|
| Carstens Dobuchak Thiago | | | 1977
|
| Nemeth Junior Henrique | | | 1968
|
| Zimmermann Kleber Renato P. | | | 1968
|
| Lopes Aloisio Ponti | | | 1954
|
| Guimaraes Artemis Pamela | | | 1949
|
| Moura De Lima Wilian Rither De | | | 1940
|
| Fier Luciano Dos Santos | | | 1939
|
| Barbosa Jefferson Lucas Munhoz | | | 1924
|
| Mendes Rodrigo Machado | | | 1919
|
| Das Chagas David Ferreira | | | 1916
|
| Deus Filho Joaquim de | | | 1914
|
| Cordioli Jairo Ribeiro | | | 1904
|
| Schwertner Joao Victor Moreira | | | 1898
|
| Almeida Junior Alvaro Alves de | | | 1897
|
| Medeiros Thauane Ferreira | | | 1895
|
| Souza Gustavo Horokoski De | | | 1894
|
| Japiassu Ricardo De Villa Nova | | | 1893
|
| Benedito Da Silva Rodrigo | | | 1852
|
| Fernandez Tatiane Cristina Coelho | | | 1845
|
| Dull Amanda Paul | | | 1838
|
| De Borba Guilherme | | | 1838
|
| Lima Adriano Mendes | | | 1836
|
| Silva Janderson Rossi Da | | | 1830
|
| Bernardes Arthur Feliphe Strut | | | 1827
|
| Britez G Jorge A | | | 1824
|
| Lopes Rafael | | | 1816
|
| Boabaid Jorge Alberto Duardes | | | 1812
|
| Lahoz Cassiano | | | 1812
|
| Hengles Roberto Carlos | | | 1804
|
| Teixeira Alan Jose | | | 1800
|
| Lorensetti Jesse Emanoel | | | 1778
|
| Taha Najla Mohamad | | | 1777
|
| Souza Kim Garcia De | | | 1776
|
| Weise William Ferreira | | | 1771
|
| Zimmermann Andressa | | | 1764
|
| Marcondes Igor Dalcol | | | 1755
|
| Policarpo Nicolas | | | 1755
|
| Biazotto Guilherme | | | 1754
|
| Bueno Marcos Antonio Ferreira | | | 1745
|
| Queiroz Stella Becker | | | 1737
|
| Da Silva Juliano Roberto Nery | | | 1734
|
| Moraes Maurino Anastacio De | | | 1697
|
| Santa Isabel Marivaldo dos Reis | | | 1689
|
| De Moura Pablo Rafael | | | 1677
|
| Santos Neto Amazonas | | | 1677
|
| Mileski Lucas De Souza | | | 1669
|
| Carmo Pedro Henrique Prado Do | | | 1658
|
| Carneiro Paulo Irajara Borba | | | 1657
|
| De Oliveira Licio Lopes | | | 1650
|
| Vilela Bruno Ailton | | | 1643
|
| Do Prado Hamilton Mesquita | | | 1641
|
| Crul Otavio Augusto Barros | | | 1632
|
| De Borba Gabriel | | | 1625
|
| Cenedese Jose Henrique De Olive | | | 1611
|
| De Bem Lais Colin | | | 1601
|
| Souza Bruna Garcia De | | | 1594
|
| Filgueiras Nathan Felipe | | | 1591
|
| Dos Anjos Diovana Ferreira | | | 1590
|
| Abilhoa Gustavo Auer | | | 1589
|
| Da Silva Junior Marco Aurelio | | | 1577
|
| Da Silva Naiara De Oliveira | | | 1564
|
| Colaco Willian Wagner Soares | | | 1557
|
| Malanowski Lara Carolina | | | 1555
|
| Da Silva Anderson Lemes | | | 1543
|
| Santin Thiago Cirino Sobrinho | | | 1507
|
| Scardini Leonardo | | | 1491
|
| Policarpo Nicoli | | | 1473
|
| Nowak Suelem Cristine | | | 1463
|
| De Carvalho Thais Ferreira Monteiro | | | 1416
|
| Feller Gabriela Luisa Vicente | | | 1414
|
| Ribeiro Erica De Jesus | | | 1339
|
| Pasqualotto Amos Petronio | | | 1000
|
| Selski Andre Gustavo Rodrigues | | | 1000
|
| Ferreira Julia Cristine | | | 1000
|
| Loss Victor Pinheiro Costa | | | 1000
|
| Selski Maura Caroline Rodrigues | | | 1000
|
| Beltrao Neto Tulio Gabriel De C | | | 1000
|
| Cruz Charlie H. Dos Santos | | | 1000
|
| Przygoda Karin | | | 1000
|
| Perego Domingos Savio | | | 1000
|
| Martins Rullyans Diego | | | 1000
|
| Rangel Felipe Novais | | | 1000
|
| Bernardes Roberto Carlos Strutt | | | 1000
|
| Silva Jailson Carvalho Da | | | 1000
|
| Pavlak Giovanna Eduarda | | | 1000
|
| Braga Camila Ferreira | | | 1000
|
| Caratchuk Renam Moreira | | | 1000
|
| Da Silva Matheus Lopes | | | 1000
|
| Medeiros Paulo Ricardo | | | 1000
|
| Cunha Alexandre Rodrigo Viegas | | | 1000
|
| De Almeida Helio Luiz Augusto B | | | 1000
|
| Cristo Thomas Gabriel Da Silva | | | 1000
|
| Prado Arthur Rosa Do | | | 1000
|
| Crul Khadija De Barros | | | 1000
|
| Dos Santos Rubens Fernando Noro | | | 1000
|
| Carneiro Ryan Vaz | | | 1000
|