SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
MIGUEL NAJDORF INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL- Open B
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Eggink Mateusz
2177
Maciaga Marcin
2168
Paprocki Jaroslaw
2161
Szczesniak Konrad
2159
Kowalczyk Rafal
2158
Goslawski Michal
2141
Zochowski Kacper
2139
Grzelak Artur
2135
Maj Pawel
2129
Kielar Maciej
2128
Sliwerski Radoslaw
2115
Krasenkowa Elena
2106
Olejarczyk Bogdan
2087
Migala Andrzej
2079
Pietocha Pawel
2072
Borawski Jakub
2063
Helaszek Edward
2061
Szymczak Rafal
2059
Drozdowski Konrad
2059
Smolak Michal
2056
Szewczyk Mariusz
2051
Praczukowski Stanislaw
2037
Krasiewicz Robert
2035
Harazinska Ewa
2034
Gorecki Andrzej
2030
Kokoszczynski Jan
2027
Nowicki Bartosz
2018
Levitan Tal
2014
Slabicki Andrzej
2010
Michalski Filip
2009
Guerrero Rodriguez Alejandra
2008
Zarebski Cezary
1993
Zlatin Alexander
1992
Hetzer Volkhard
1990
Szustakowski Antoni
1983
Garbowski Jakub
1981
Spicak Krzysztof
1967
Choroszej Aleksander
1967
Szefer Michal
1965
Ostrowska Dominika
1964
Kasperkiewicz Pawel
1963
Zaleski Lukasz
1957
Oglaza Oskar
1950
Lasota Adam
1932
Rozowski Marcin
1915
Kalinowska Zuzanna
1913
Pietrzak Wojciech
1907
Suliborski Artur
1894
Wadelek Karol
1892
Larkin Vladyslav
1887
Szewczak Andrzej
1887
Nowicka Kinga
1877
Kaczmarska Joanna
1876
Borowy Cezary
1868
Bajkowski Marcin
1863
Binkowska Agata
1858
Harazinska Magdalena
1857
Kowalska Elzbieta
1855
Baasansuren Erdene
1853
Pacan-Milej Kosma
1851
Skladzien Romuald
1847
Celinski Kamil
1845
Wisniewski Jacek
1841
Milkowska Ernesta
1840
Litner Igor
1835
Krupa Jerzy
1835
Kopaczewski Adam
1835
Gajewski Dariusz
1811
Mroczek Jaroslaw
1800
Baum Jonasz
1792
Czopor Maciej
1791
Gailiunaite Saule
1781
Przezdziecki Marek
1775
Czernek Tymon
1773
Kaminski Jan
1768
Levitan Ronit
1768
Kowalczyk Waldemar
1766
Maminski Hubert
1763
Sobich Stanislaw
1761
Katus Tomasz
1759
Gucaga Augustas
1757
Ptaszek Piotr
1754
Godzwon Iwo
1754
Zurkiewicz Krzysztof
1751
Gajzner Ryszard
1749
Pytel Maciej
1747
Rzeszowski Dominik
1746
Bienkowski Zbigniew
1745
Leszczynski Bartosz
1743
Slomski Arkadiusz
1733
Fus Jakub
1725
Kolodziejczyk Andrzej
1723
Lazaravicius Aras Jonas
1721
Kowalik Pawel
1718
Parol Pola
1713
Bitowt Jacek
1712
Muzacz Bartlomiej
1710
Sacharewicz Krzysztof
1708
Pycka Zbigniew
1707
Wrabel Antoni
1692
Zalewski Leszek
1691
Kwiek Janusz
1691
Poziomkowski Szymon
1680
Herman Monika
1677
Niedzwiecki Miroslaw
1675
Wilczynski Adam
1672
Malicka Maria
1672
Karpinski Ryszard
1669
Markiewicz Michal
1661
Moscicka Pola
1644
Stolyarsky Yegor
1642
Ostrowska Joanna
1640
Dlugolecki Wladyslaw
1638
Burdzy Joanna
1634
Baranska Monika
1627
Dabek Karolina
1622
Adamski Adam
1621
Dabrowski Mikolaj
1617
Jarmolowski Tadeusz
1610
Mlynarski Kamil
1608
Butvilas Aistis
1605
Sobotka Jan
1604
Kalhorn Marcin
1601
Trybula Agata
1593
Ossolinski Ziemowit
1582
Bartczak Hanna
1582
Golecki Jan
1581
Perminaite Guoda
1575
Strzelecki Maciej
1571
Chebda Bartosz
1570
Chyzy Jakub
1565