SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
FMA Cto de Liga Equipos Primera A Ronda1-3
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Vallejo Diaz Javier
2374
Garcia Luengo Leandro
2317
Vallejo Diaz Jesus
2297
Martinez Rodriguez Pablo
2259
Prieto Martin Alfonso
2238
De La Fuente Gonzalez Francisco
2200
Shen Zang Yue
2180
Bermejo Arruego Luis
2176
Cepeda Delgado Camilo
2169
Dominguez Alcon Victor
2167
Alba Linero Emilio
2155
Garcia Diaz Victor Manuel
2149
Martinez De Miguel Pedro
2123
Martinez Fresneda David
2108
Angelina Vela Carlos
2102
Cabrejos Tovar Jose
2102
Cervino Rossel Cristobal
2095
Garcia Dorado Alberto
2088
Cao Armillas Jesus
2087
Garcia-Ruiz Fuentes Angel M.
2078
Gijon Beltran Jorge
2070
Prada Lopez Miguel Angel
2069
Ramos Del Campo Alexander
2069
Julian Serra Rogelio
2066
Lopez Carvajal Carlos
2066
Cano Cabanillas Javier
2065
Alvarez Garcia Jose Manuel
2062
Alcaraz Amoros Antonio
2058
Coleto Calderon Jose Antonio
2058
Crespo Segura Jose Alberto
2048
Bajo Vicente Alberto
2047
Quintero Torres Pedro
2043
Pina Sierra Jesus
2043
San Juan Rodriguez Miguel
2039
Cavero Martinez Lucas
2036
Pina Sierra Julia
2036
Hernandez Fernandez Enrique
2035
Roman Bada Javier
2034
Fayos Mestre Jose Maria
2018
Moreno Brocalero Jorge
2014
Lopez Gomez Miguel
2013
Luque Ibanes Manuel
2008
Canales Arranz Jorge
2008
Bento Iglesias Pablo
1999
Afana Adham Jj
1995
Martos De La Vega Alvar
1994
Varela Fernandez Andres
1994
Fernandez Del Rio Sergio
1979
Fuentes Arjona Antonio
1978
Torres Samper Rafael
1974
Lopera Gomez Antonio
1973
Alarcon Miranda Jorge
1966
Martin Martin Luis Vicente
1963
Hidalgo Soto Jose Maria
1960
Reynes Gonzalez Miguel
1959
Martin Hernandez Vicente
1955
Largo Barbero Benito
1954
Rosa Ramirez Victor D.
1952
Fernandez Rodriguez Fernando J.
1952
Perez Martinez Javier
1951
Navarro Moreno Juan Carlos
1950
Perez Llera Javier
1945
Rodriguez De Robles Ignacio
1940
Barrio Aldea Fernando
1938
Jurado Rodriguez Wilfredo
1938
Heras Cuenca Miguel Angel
1937
Rodriguez Vignote Javier
1937
Rojas Sanchez Jose Antonio
1936
Santacruz Molina Ildefonso
1933
Sotoca Aguado Jose
1933
Torres Grajales Ramon
1929
Gordillo Lopez Manuel
1926
Sanchez Rodriguez Jaime
1919
Garcia Gutierrez Jose
1912
Alonso Aranzabal Inigo
1912
Ramirez Bulnes Joaquin
1909
Garcia Galeote Lorenzo
1908
Padin Lazaro Jose Manuel
1906
Olias Munoz Francisco
1905
Nieto Perez Juan V.
1905
Garcia Martin Esteban
1903
Jimenez Elices Jose Maria
1883
Garcia Burguillo Javier
1871
Calcerrada Lopez Enrique
1865
Martin Lopez Jesus Juan
1862
Lozano Sanchez Jose Antonio
1857
Caballero Gallego Luis
1855
Sanchez Hernandez Guillermo
1836
Pardo Serrano Eduardo
1832
Camarero Izquierdo Juan Carlos
1825
Martin-Consuegra Barrilero Javier
1823
Huerta Navarro Eusebio
1823
Mangas Sanchez Alberto
1817
Lopez Orellana Federico
1817
Lopez Heras Arturo
1811
Andrade Sandoval Jim Carlos
1808
Picazo Sancho Alvaro
1794
Labrador Cabello Emmanuel
1789
Sanchez Vicente Jose M.
1781
Alvarez Gonzalez Eduardo
1779
Carretero Roman Alvaro
1778
Linares Leyva David
1773
Rodriguez Bernal Herman
1773
Gil Fernandez Daniel
1772
Neila Ausin Eva
1766
Gomez Gonzalez Jose Antonio
1737
Moreno Zamora Gregorio
1734
Lopez Ramirez Rafael
1723
Tselykh Konstantin
1710
Pina Sierra Juan Manuel
1708
Lopez Galindo Pablo
1667
Crespo Fernandez Jesus
1666
Pina Lopez De La Osa Manuel
1655
Machetti Meneses Diego
1620
Raya Rodriguez Juan Alberto
1589
Criado Riesgo Manuel
1557
Marquez Leon Juan Antonio
1537
Iglesias Oliva Hugo
1493
Leon Huertas Jaime
1000
Pecero Munoz Jose
1000