SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Wiener Betriebsliga C 2015/2016 rd 7-8
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Ganaus Hannes
2300
Weinzettl Ernst
2295
Schwab Rene
2216
Insam Heinz
2216
Ploner Ferdinand
2199
Albadri Abd Al Sattar
2197
Batyte Daiva
2163
Wirius Johannes
2161
Kren Andreas
2155
Reimitzer Wolfgang
2153
Neff Gregor
2152
Wagner Stefan
2124
Stadler Peter
2111
Thoma Wilhelm
2110
Pichler Andreas
2102
Blohberger Felix
2100
Ballik Thomas
2098
Mayer Thomas
2085
Haberberger Ernst
2075
Suttner Claus
2066
Schweitzer Werner
2066
Trippold Denise
2053
Reyes Acevedo Ismael
2050
Zsifkovits Peter
2048
Riemelmoser Stefan
2045
Fabisch Christian
2045
Bechmann Gerhard
2043
Regenfelder Ewald
2037
Stadik Wolfgang
2032
Bachofner Christian
2031
Hanser Michael
2020
Walker Kevin
2016
Gutsch Franz
2012
Haas Bernhard
2009
Bojanovsky Milan
2009
Schreiber Ewald
2008
Langhold Norbert
2005
Doenmezer Onurcan
2002
Sauper Dorian
2001
Schuh Patrick
1992
Jarius Hans Juergen
1991
Decker Nils
1989
Bruell Georg
1983
Zanon Magnus
1982
Stummer Walter
1981
Feit Florian
1979
Boehm Gerhard
1974
Busuioc Alexandra
1973
Kucharski Michael
1973
Gartmayer Stefan
1973
Horvath Maria
1971
Eller Martin
1969
Loeschnauer Ruediger
1969
Adler Thomas
1965
Kolba Anastasiya
1964
Benkoe Markus
1963
Sukopp Karl
1962
Vavra Michal
1951
Wieser Andreas
1950
Albadri Samer
1947
Hack Thomas
1941
Molnar Attila
1938
Sepetavc Walter
1934
Glaner Marcus Franz
1930
Reisinger Heinz
1929
Huber Adolf
1921
Kahlbacher Helmut
1914
Hoebarth Guenter
1912
Kraupfogel Manfred
1912
Grbic Karlo
1911
Miazhynski Yuri
1909
Rotter Harald
1909
Kristof Kaweh
1907
Heinzel Lisette
1903
Holzammer Florestan
1900
Salamon Joachim
1898
Landl Margot
1897
Mayer Peter
1896
Nachtnebel Harry
1892
Granabetter Josef
1879
Wu Jiong
1878
Molnar Monika
1877
Kuzmits Helmut
1876
Stehlik Alexander
1875
Weinrichter Hans
1869
Peyrer Konstantin
1865
Kerschenbauer Franz
1864
Strohmeier Christian
1861
Kralik Walter
1844
Tarmastin Laura
1840
Leitner Mathias
1836
Vokroj Gabriela
1836
Karlstoetter Kurt
1834
Lintner Felix
1834
Hoer Anton
1824
Pruell Dominik
1821
Reif Werner
1802
Fritz Rebecca
1802
Remmel Wolfgang
1787
Loibl Johann
1774
Steiner Magdalena
1767
Svoboda Rudolf
1750
Kowarsch Peter
1742
Stanimirovic Ivana
1730
Molnar Bertalan
1713
Unterberger Wolfgang
1702
Kamptner Wolfgang
1702
Prinz Nikolaus
1679
Pirveli Luca
1672
Dorn Markus
1410
Grafenauer Horst
1000
Sumichrast Herbert
1000
Zechner Andreas
1000
Smounig Leopold
1000